reklama

Borowiki zapraszają na koncert

Przedszkole Niepubliczne Borowiki · 2016-12-14 14:26
Przedszkole Niepubliczne Borowiki zaprasza na koncert charytatywny z licznymi atrakcjami.

W sobotę, 17 grudnia, o godzinie 14:00 w kościele parafii św. Łukasza Ewangelisty przy ulicy Generała Tadeusza Bora-Komorowskiego 14 odbędzie się koncert charytatywny organizowany przez Przedszkole Niepubliczne Borowiki.

Celem akcji jest zebranie funduszy, za które zostaną zakupione najpotrzebniejsze ubrania dla Wychowanków Bydgoskiego Zespołu Placówek Opiekuńczo – Wychowawczych, mieszkających w domu usamodzielniającym przy ul. Bora-Komorowskiego. Koncert ten jest skierowany do wszystkich, zarówno dorosłych jak i dzieci. Jest to dla nas bardzo ważna lekcja empatii i otwartości na pomoc drugiej osobie. Pokazuje, że widząc słuszny cel potrafimy się zjednoczyć i wiele zdziałać. To ogromny kapitał społeczny.

Program koncertu obejmuje: pokaz Bydgoskiego Klubu Taekwondo, występ chóru anielskiego z grupy “Pszczółek” z Przedszkola Niepublicznego Borowiki, przedstawienie teatralne pt. “Wędrówka do betlejemskiej stajenki” w wykonaniu grupy “0” z Przedszkola Niepublicznego Borowiki.

Występ uświetnią medalistki z Igrzysk Olimpijskich w Rio. Na sam koniec zapraszamy na kiermasz własnoręcznie wykonanych ozdób świątecznych. Przedszkolaki włożyły wiele zaangażowania i trudu w przygotowania, więc mamy nadzieję, że będziecie z nami oraz zaprosicie innych, którzy przyłączą się do tej szlachetnej akcji.

Opinie