reklama

Drogowskazy Kariery dla ambitnych studentów

/i/ · 2016-03-29 11:49
Niezależne Zrzeszenie Studentów od 5 kwietnia po raz dziewiąty zaprasza na cykl szkoleń, warsztatów i case studies w ramach regionalnej edycji ogólnopolskiego programu edukacyjno-biznesowego Drogowskazy Kariery, które zostaną poprowadzone przez specjalistów z renomowanych firm, takich jak Atos, Nokia czy Skanska.

Szukasz pomocy w wyborze odpowiedniej ścieżki kariery? A może chcesz podnieść swoje kwalifikacje i dowiedzieć się, jakie oczekiwania mają pracodawcy? Na wszystkie pytania na temat rynku pracy i możliwości rozwoju swojej kariery znajdziesz odpowiedź już od 5 kwietnia podczas regionalnej edycji ogólnopolskiego programu edukacyjno-biznesowego Drogowskazy Kariery.

Podczas trwania Programu uczestnicy będą mieli okazję dowiedzieć się, jak zwiększyć swoją atrakcyjność na rynku pracy, zmierzyć się z realnymi biznesowymi problemami, ale też poznać specyfikę pracy w konkretnych branżach oraz wymagania potencjalnych pracodawców. Przeprowadzone zostaną również warsztaty z umiejętności miękkich, takich jak motywacja czy komunikacja.

Wydarzenia w ramach Programu odbędą się na 14 uczelniach w 10 miastach: Białymstoku, Bydgoszczy, Gdańsku, Katowicach, Krakowie, Lublinie, Poznaniu, Tarnowie, Warszawie i Wrocławiu.
Szkolenia w Bydgoszczy odbędą się w dniach 5-7 kwietnia 2016 na terenie Uniwersytetu Technologiczno-Przyrodniczego w Bydgoszczy.

Na warsztaty można zapisywać się za pośrednictwem strony internetowej http://www.drogowskazykariery.pl w zakładce „Zapisy”.

Studenci, którzy zapiszą się na dane szkolenie mogą liczyć na zwolnienia z zajęć akademickich.

Opinie