reklama

Jest śledztwo w sprawie naruszenia nietykalności cielesnej posła Pawła Olszewskiego

/i/ · 2017-02-15 22:51
Miesiąc po zawiadomieniu przez Pawła Olszewskiego Prokuratury Okręgowej w Warszawie, zostało wszczęte śledztwo w sprawie naruszenia nietykalności cielesnej bydgoskiego posła.

Poseł Paweł Olszewski poinformował miesiąc temu (15 stycznia br.) podczas konferencji prasowej, że złożył do prokuratury dwa zawiadomienia o podejrzeniu popełnienia przestępstwa. W pierwszym oskarżył posła Ryszarda Terleckiego (PiS), który – według niego – używając siły fizycznej złapał go za rękę, a następnie mocno ciągnął go w swoja stronę, a w drugim oskarżył posła Marka Suskiego (PiS), który go nie tylko odpychał, ale pięścią uderzył w prawe ramię.

Polityk Platformy Obywatelskiej stwierdził, że choć poseł Suski w zamieszaniu sejmowym 16 grudnia ubiegłego roku upadł, to był osobą atakującą. – Nie byłem za nim, a przed nim. I to on mnie uderzył, a jednocześnie pan marszałek Terlecki odciągał mnie, łapiąc mnie za ramię. Brak grawitacji ze strony Marka Suskiego, nie jesteśmy w stanie tego udowodnić, wskazuje raczej na wynik działania innych rzeczy. Mogę mieć tylko takie podejrzenia, bowiem biorąc pod uwagę moją wagę i jego wagę, no chciałbym mieć taką siłę, by móc dość postawnego mężczyznę w taki sposób rzucić. Niestety, takiej mocy nie mam – opisał przepychankę w sejmie, o której głośno było miesiąc temu.

Dzisiaj na swoim profilu na Facebooku poseł Olszewski poinformował, że “właśnie otrzymałem status pokrzywdzonego w związku z napaścią przez posłów PiS Marka Suskiego oraz Ryszarda Terleckiego” i opublikował zdjęcie powiadomienia Prokuratury Okręgowej w Warszawie, która poinformowała bydgoskiego posła, określając go “pokrzywdzonym”, że wszczęła śledztwo “w sprawie naruszenia w nocy 17 grudnia 2016 roku w budynku Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej nietykalności cielesnej posła Pawła Olszewskiego poprzez złapanie, a następnie pociągniecie za rękę, odpychanie i uderzenie pięścią w prawe ramię, w związku z pełnieniem przez niego obowiązków służbowych”.

Opinie

Ooooo i mamy rodzynka Pawełka w ostatnim dzisiaj artykule...A myślałem że tak jak w dwu poprzednich artykułach dzisiejszego wieczoru wystąpi z trójką adwokatów czy pijarowców.Byłaby następna czwórka geniuszy...Pomyślałbym wtedy że za tym Antek Maciarewicz stoi ze swoimi wojskami terytorialnymi i Klasyk czyściciel a wszyscy wspomnieni w artykułach chłopcy na czele z naszym Rafim szykują się do banicji i okopywania się na poligonie na Piaskach saperką do pozycji stojącej...Szkoda.Nieraz i przez mięśnie do głowy -co niektórym by się przydało...
~maxi · 15 lutego 2017 23:38
Tylko dlaczego ten "pokrzywdzony" przez los "jednoręki" cwaniaczek uważa, że upadek człowieka, to skutek braku grawitacji ? Jest wręcz odwrotnie. Może wytłumaczy ktoś temu geniuszowi, że to "jedno z czterech oddziaływań podstawowych", jest nazywane także "ciążeniem powszechnym". A zatem występującym we Wszechświecie, a już na pewno tu na Ziemi, także w Sejmie. Zatem nie ma takiej możliwości, aby tam wystąpił jej brak...
~Leonard Borowski · 16 lutego 2017 07:05
Gadu , gadu , gadu , gadu , gadu , gadu nocą .
Baju , baju , baju , baju , baju , baju w dzień .
~Wincenty · 16 lutego 2017 07:27
PRZECIEŻ CHWALIŁ SIĘ JAK ZGRABNIE POWALIŁ SUSKIEGO .KŁAMCA !!!
~TOBI · 16 lutego 2017 08:55
Pawełek jak zwykle wykazuje bezczelność i tupet. Takich w PO jest pełno, ale ten aparatczyk jest wybitnie chamski. Oj zdziwi się ten łobuz jak sąd wyda wyrok skazujący Pawełka na karę odsiadki za napad na posła Suskiego.
~Hrabias50 · 16 lutego 2017 10:30
Upadek ale chyba nie fizyczny, gdy posłowie jedyne co moga zaproponować to rozrywkę godną żądnej krwi gawiedzi. Pomyśleć ,że za tak ciężkie wypelnianie swoich obowiązków kasują jedynie 20 tys miesiecznie. Trzeba im zwiekszyc apanaże, przeciez jeszcze na lekarza i rehabilitację potrzeba.
~obserwator · 16 lutego 2017 11:37
każdorazowo ( choć raczej z rzadka i przypadkowo ) gdy widzę w tv tego,,mądralę,, mało kulturalnego - jak prawie kazdy,,delegowany,, z PełO - wciąz przerywającego innym mówcom, kłamiącego nieustannie i często się osmieszającego , zastanawiam się, gdzie ci ,,agresorzy,, mają honor ? kulturę osobistą ? ale i szacunek dla innych ?.Co to jest? łatwo sprawdzić w słownikach, bo teraz będzie to KONIECZNE by chcieć solidnie i wiarygodnie funkcjonować w tzw przestrzeni społecznej.Wasz czas Paskudni Obłudnicy dobiega końca.Czy naprawdę nie umiecie zauważyć, że w obecnej chwili WIEKSZOSC wyborcza zadecydowała , że ma być inaczej.Chcecie dojść znowu do władzy ? - oby jednak już nigdy - PO tym co POkazaliście ( przecież dlatego przegraliście ) ? stwórzcie taki program, który będzie na tyle pociągajacy by to Wam dano szansę powrotu.Jednak obraz zgniłej moralności jaki Wam towarzyszy NA CALE SZCZESCIE już nie,,bierze,,.No czyba że ,,służbowych,, mundurowych z dawnego rozdania i masy POwsadzanych na intratne stołki by się,,nażerać,, naszymi podatkami.
~też obserwator · 16 lutego 2017 15:31
co ta p...a, ktoś go dotknął w ramie i już płacze i skarży się w prokuraturze? Gdzie obdukcja?
~Rychu · 16 lutego 2017 11:53
Peowcy nie jednego uczciwego prokuraturą i sądem wykończyli.
~Suseł · 16 lutego 2017 17:33
Cwane Kierbelątko. Jak jego tatuś. Ucierpiał rzekomo w "wypadku lotniczym" pod Koronowem jako jedyny z pasażerów. Pół roku nosił rękę w temblaku, aż dostał wysokie odszkodowanie za "cierpienia fizyczne i moralne".
~Ali · 16 lutego 2017 20:33