reklama

Lepsze więzienie niż marznięcie na mrozie

/i/ · 2017-01-09 10:49
Gniewkowscy policjanci zostali dzisiaj w nocy zaalarmowani przez marznącego w samochodzie 49-letniego mężczyznę. Udzielili mu wszechstronnej pomocy, bo... nie lubiący mrozu 49-latek był poszukiwany listem gończym.

W nocy z niedzieli na poniedziałek około godz. 2.30 w miejscowości Szpital w gminie Gniewkowo zatrzymał się samochód marki Opel, w którym zabrakło paliwa. W pojeździe jechało dwóch mężczyzn. Kierowca udał się po pomoc, a 49-letni pasażer został w środku.

Mężczyźnie, który został w oplu, szybko zaczęło się i nudzić, i zaczął marznąć. W tej sytuacji i on postanowił szukać ratunku! Zadzwonił więc na… policję, podał miejsce zatrzymania samochodu i opisał swoją “dramatyczną sytuację”.

Mundurowi szybko zlokalizowali potrzebującego pomocy. Rutynowo sprawdzili, czy pojazd nie jest kradziony, ale nie tylko to. Podczas weryfikacji danych zgłaszającego ustalili, że jest on poszukiwany listem gończy przez Sąd Rejonowy w Grudziądzu.

W tej sytuacji wzywający pomocy 49-letni mężczyzna uzyskał wszelką możliwą pomoc. Jeszcze tej nocy został zatrzymany w policyjnym areszcie, skąd zostanie przekonwojowany do grudziądzkiego sądu.

Opinie