reklama

Marzena Nowakowska zaśpiewa w Światłowni

(was) · 2017-01-02 12:40
W kawiarni artystycznej przy ul. Św. Trójcy 15 odbędzie się w najbliższy piątek, 6 stycznia, koncert pt. „Kolędowanie z gitarą i piórem”.

Światłownia w dzień Trzech Króli zaprasza na świąteczny wieczór muzyczny w wykonaniu bydgoskiego barda w spódnicy – Marzeny Nowakowskiej. Ze sceny popłyną dźwięki prosto z krainy łagodności – piosenki z zimą w tle, a wszystkich gości zaprosi do wspólnego śpiewania pastorałek i kolęd.

Marzena Nowakowska zaliczana jest do grona śpiewających poetów, którzy dużą wagę przywiązują do znaczenia słowa. Jej autorskie teksty pozwalają na chwilę chociaż zatrzymać się w codziennym pośpiechu, czasem budzą uśpione marzenia. Bydgoszczanka pisze piosenki o życiu, tęsknotach, obawach i marzeniach Jest laureatką wielu ogólnopolskich przeglądów poezji śpiewanej, piosenki autorskiej i turystycznej. Ma na koncie także nagrody za twórczość poetycką.

W pierwszy piątkowy wieczór stycznia 2017 r. usłyszymy zarówno znane kolędy, jak i pastorałki z różnych epok muzycznych. Całość uzupełnią łagodne piosenki zimowe i świąteczne.

Koncert rozpocznie się o godz. 18.00. Wstęp wolny.

Opinie