reklama

Mirosław Jagodziński odwołany ze stanowiska dyrektora oddziału GDDKiA

Ewa Starosta · 2017-01-11 19:32
Po czterech latach urzędowania żegna się ze stanowiskiem szefa oddziału bydgoskiego Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad Mirosław Jagodziński.

Mirosława Jagodzińskiego bydgoszczanie znają, gdyż podczas sesji rady miasta składał sprawozdania z przebiegu prac związanych z budową drogi ekspresowej S5. Dzisiaj dotychczasowy dyrektor bydgoskiego oddziału GDDKiA pojechał do Warszawy, gdzie wręczone mu zostało wypowiedzenie.

- Na razie obowiązki dyrektora będzie pełnił jeden z jego zastępców – poinformował nas Tomasz Okoński, rzecznik GDDKiA w Bydgoszczy.

Mirosław Jagodziński przed rozpoczęciem pracy w GDDKiA kierował Wydziałem Infrastruktury w Kujawsko-Pomorskim Urzędzie Wojewódzkim. Jest absolwentem UMK, gdzie studiował organizację i kierowanie. Drogę zawodową rozpoczął w Grudziądzu, pracował m.in. na stanowisku kierownika Wydziału Inżynierii Miejskiej i Gospodarki Komunalnej w Urzędzie Miasta. W 2006 roku przeszedł do pracy w Kujawsko-Pomorskim Urzędzie w Wojewódzkim. Od stycznia 2013 zajmował stanowisko dyrektora oddziału GDDKiA w Bydgoszczy.

Opinie

Kiedy i w jakim trybie ten mega wykształcony specjalista, ukończył swój szokująco ciężki i skomplikowany kierunek na uczelni spoza wszelkich międzynarodowych rankingów ? Ile za swoje ekstra wykształcenie, kasował co miesiąc, przede wszystkim z kieszeni podatników?
~Leonard Borowski · 11 stycznia 2017 19:48
To był typ "kariery" w stylu PRL, w stylu Misiewicza. Wstyd. W Bydgoszczy nie takie orły fruwają.
~jack · 11 stycznia 2017 20:44
LEONARD KOPNIJ SIĘ W TEN GŁUPI ŁEB JAK JESTEŚ TAKI MĄDRY
~ADAMOS · 12 stycznia 2017 18:16
To podobny typ,,kariery,, jaki lansuje Marszałek kolejnemu,,swemu,, czyli najtragiczniejszemu niby prezesowi PLB, koledze z toruńskiego podwórka.Skoro takimi,,asami,, obstawia sie ten bezwłosy,,medrzec,, z Torunia, to nie dziwota , że potrzebnych dobrych działań mamy tak niewiele.Zaś na marginesie, to co się dzieje z,,budową,, naszej drogi ku normalności - czyli S5 to naprawdę horror połączony z kryminałem, ale duży wpływ na to mają przecież POstaci ze świecznika także z za Wisły.Bo im wszystko co dobre ale i konieczne Bydgoszczy, najczęściej przeszkadza.Ot takie kompleksy kundelka, któremu najlepiej wychodzi ujadanie.
~Franciszek · 11 stycznia 2017 21:15
No trzeba było zwolnić, tylu Misiewiczów czeka
~akl · 11 stycznia 2017 21:26
Bardzo dobra decyzja.
~Artur · 11 stycznia 2017 22:22
Nowy dyrektor pewnie musi skończyć UMK i podyplomówkę u Rydzyka, łajzy forumowe.
~popis · 11 stycznia 2017 23:02
Hah.. Kiedy on kończył ta szkole UKW istnieje przeciez jakies 10 lat???
~jony · 12 stycznia 2017 08:23
Odchodząc nieco od tematu...Kiedyś istniał taki tryb rozdzielczo - nakazowy za rządów słusznie "zdechłej" nieboszczki PZPR - przewodniej siły narodu. " Wicie rozumicie tarzyszu... Zjawi się tam u was tarzysz , a wy mu , wicie rozumicie, dacie to o co przyjdzie... Bo to zasłużony tarzysz w walce z amerykańskim knowaniem, niemieckim rewanżyzmem, syjonistyczną agresją no i w ogóle z imperialistyczną stonką..." Tak mniej więcej to leciało. Wielu "mgr" milicjantów i esbeków (kumpli z roboty Drozda), było tak "wykształconych"...
~Leonard Borowski · 12 stycznia 2017 11:16
Bardzo trafnie opisaleś państwo PIS zarządzane jednoosobowo przez Kaczyńskiego, z jedną jedynie słuszną (w mniemaniu pisiorów) partia, jednym wodzem, jednym kotem i z obsadzaniem stanowisk partyjną nomenklaturą na zasadzie bierny, wierny ale wierny.
Tak samo aktywna jest też grupa Urbana - dyżurni publicyści i hejterzy, którzy gdzie mogą opluwają poprzednią władzę. Urban i Jaruzelski opluwali rządy przedwojenne, obecni rządy PO. Nic się nie zminia towarzyszu towarzyszy.
~popis · 12 stycznia 2017 11:53
Brawo brawo jeszcze tylko jego zastępca Pan A.....ak i szajka rozwalona może w końcu w GDDKiA bedzie normalnie nie będzie korupcji i tym podobnych przekrętów niech zawita normalność
~Aferzysta · 12 stycznia 2017 13:47
No a Dyr. ds. Inwestycji, Dyr. ds. Ekonom. i Naczelnik od Administracji. To dopiero klasa sama w sobie. To wszystko ludzie tego Pana. To jest dopiero żenada.
~Bogdan · 12 stycznia 2017 14:26
NO TAK WIDZĘ ŻE PISZĄ TU SAME OSOBY KTÓRE BY SIĘ NADAWAŁY NA TO STANOWISKO HEHE MOCNI W GĘBIE A W CZYNACH MIĘKKIE BUŁY JAK TO POLACY RUSZCIE MÓZGAMI WALNIJCIE BĄKA A POTEM GO ŁAPCIE DO TEGO SIĘ NADAJECIE WIELCY PISARZE
~ADAMOS · 12 stycznia 2017 18:15
Pisarze wszystkich krajów łączcie się.
~Bogdan · 13 stycznia 2017 16:06
Proponuję na dyrektora Dombrowicza, a na wicedyrektora Dzakanowskiego. Myślę, że nikt mnie nie przebije.
~mona · 13 stycznia 2017 16:20