reklama

Noworoczna pogoń za pijanym kierowcą

/i/ · 2017-01-02 14:07
Noworoczny rajd 62-letniego pijanego kierowcy fiata sieny zakończył się zatrzymaniem przez poszkodowanego właściciela samochodu marki Mercedes.

Wczoraj, w Nowy Rok, doszło do niecodziennej kolizji i pogoni ulicami miasta za jego sprawcą. Kierujący mercedesem na ul. Żeglarskiej zatrzymał się przed wiaduktem kolejowym na czerwonym świetle. Gdy oczekiwał na zmianę świateł, nadjeżdżający z przeciwnej strony fiat siena, zjechał na przeciwległy pas ruchu i zahaczył o mercedesa. Kierujący fiatem zignorował wyrządzoną szkodę i kontynuował jazdę. Kierujący mercedesem rzucił się w pogoń za sprawcą kolizji i po raz pierwszy udało mu się zmusić pirata do zatrzymania na ul. Saperów. Jednak w momencie, gdy zadzwonił po policję, mężczyzna ponownie odjechał. Jeżdżąc z dużą prędkością pobliskimi ulicami gruntowymi dojechał do ulicy bez przejazdu. Wówczas chcąc uciec ścigającemu go poszkodowanemu, ponownie uderzył w blokującego mu drogę mercedesa.

Wtedy z odsieczą przyjechali policjanci, którzy zatrzymali krewkiego 62-letniego kierowcę fiata. Przeprowadzone badanie stanu trzeźwości wykazało dwa promile alkoholu w jego organizmie. Ponadto okazało się, że mężczyzna nie posiada uprawnień do kierowania pojazdami. Trzeci zarzut, który przedstawili mu policjanci to spowodowanie zagrożenia w ruchu drogowym. Teraz jego postępowanie oceni sąd, do którego trafią materiały sprawy.

Opinie

Ford siena.??
~Adam · 2 stycznia 2017 18:53