reklama

Pałac rozbity przez Impel

/i/ · 2016-12-11 20:20
Siatkarki Pałacu przegrały we własnej hali z Impelem Wrocław 0:3.

Siatkarki Pałacu przegrały dzisiaj po raz pierwszy w stosunku 0:3. Mecz z drużyną aspirującą do medalu mistrzostw Polski pokazał, że młoda bydgoska drużyna ma szansę na sukces, gdy wzniesie się na wyżyny swoich umiejętności. Tymczasem już porażka w Toruniu w derbach 1:3 ujawniła zadyszkę formy rewelacyjnie dotąd spisującego się bydgoskiego zespołu.

W meczu z Impelem pałacanki dzielnie walczyły na początku setów. W pierwszym “trzymały” wynik do remisu 12:12, w drugim do 5:5, a w trzecim do 8:8. Potem wrocławianki odskakiwały na kilka punktów i utrzymywały, a nawet powiększały zdobytą przewagę do uzyskania 25. punktu. Na skuteczne ataki i szczelny blok pałacanki były w stanie odpowiadać jedynie pojedynczymi udanymi akcjami.

Po porażce Pałac spadł na 5. miejsce w tabeli Orlen Ligi. Za tydzień bydgoszczanki zmierzą się z zajmującym jedno miejsce niżej Tauronem MKS-em Dąbrowa Górnicza.

Pałac BydgoszczImpel Wrocław 0:3 (19:25, 17:25, 14:25)

Pałac: Jagodzińska, Misiuna, Krzywicka, Kuligowska, Pleśnierowicz, Śmieszek, Nowakowska (libero) oraz Maternia, Bałdyga, Ziółkowska, Krawulska

Impel: Kossanjowa, Ptak, Konieczna, Kąkolewska, Hancock, Courtney, Sawicka (libero) oraz Sikorska, Wysocka

Opinie