reklama

Paweł Melnarowicz i Dominika Wróbel zaśpiewają w Światłowni

/i/ · 2016-11-16 22:49
W kawiarni artystycznej przy ul. Św. Trójcy 15 wystąpią w piątek, 18 listopada, Paweł Melnarowicz i Dominika Wróbel

Paweł Melnarowicz z zamiłowania jest autorem piosenek. Jak sam o sobie mówi: “nie jestem ani muzykiem, ani poetą, po prostu piszę piosenki i za ich pomocą komunikuję się ze światem”. W swoich tekstach dotyka wielu problemów egzystencjalnych próbując zaprosić odbiorcę do swojego świata pełnego rozterek, zagadek. Laureat wielu ogólnopolskich festiwali piosenki.

Dominika Wróbel to wokalistka z bogatym doświadczeniem scenicznym, wykonawczyni poezji śpiewanej oraz piosenki literackiej, aktorka pilskiego teatru “Niepokorni”, osoba urokliwa o pogodnym usposobieniu.

W programie wieczoru zaoferują recital specjalnie wybranych nastrojowych poetyckich ballad z repertuaru między innymi Leonarda Cohena, Franka Sinatry, Bułata Okudżawy, Jaromira Nohavicy, Wojciecha Bellona, a także własne interpretacje wierszy między innymi Norwida, Tuwima, Broniewskiego oraz wielu innych. W repertuar włączają również własne kompozycje. Podczas koncertów starają się stworzyć niepowtarzalny klimat tak, aby słuchacz mógł przenieść się choć na chwilę w tak zwaną “krainę łagodności”.

Koncert rozpocznie się o godz. 18.00. Wstęp wolny.

Opinie