reklama

Pożar i wybuch na stacji benzynowej

/i/ · 2017-01-12 11:00
Policjanci wyjaśniają przyczyny wybuchu i pożaru na stacji paliw w Topólce. Wybuchły zbiorniki i butle z gazem. Doszczętnie spłonęły dwa samochody zaparkowane stacji. Szczęśliwie nikt nie odniósł obrażeń.

Wczoraj kilka minut po godz. 13:00 w Topólce (pow. radziejowski) podczas prac konserwacyjnych z nieustalonych na chwilę obecną przyczyn doszło do pożaru. Potem nastąpił wybuch dwóch butli z gazem LPG oraz kilkunastu małych butli z gazem. Znaczna część stacji paliw została zniszczona, spłonęły także dwa samochody osobowe zaparkowane na stacji. Siła eksplozji była tak duża, że w pobliskich domach i kościele zbiły się szyby. Na skutek tego zdarzenia nikt nie odniósł obrażeń.

- Na miejscu zdarzenia policjanci przesłuchiwali świadków i wykonywali oględziny z udziałem biegłego z zakresu pożarnictwa. Zatrzymano 50-letniego mężczyznę, który wykonywał prace naprawcze. Przyczynę, a także okoliczności tego zdarzenia wyjaśni prowadzone w tej sprawie śledztwo – informuje asp. szt. Marcin Krasucki, oficer prasowy KPP Radziejów.

Opinie

a mur jak stoi tak stał !
~hehe · 13 stycznia 2017 09:32