reklama

„Przedsiębiorcy i Nowe Przywództwo” - spotkanie z prof. Stephenem Hicksem

/i/ · 2017-01-01 19:19
Fundacja Wiatrak zaprasza na spotkanie z prof. Stephenem Hicksem - kanadyjsko-amerykańskim filozofem z Uniwersytetu Rockford, ekspertem od etyki biznesu. Spotkanie odbędzie się 10 stycznia, ale chętni mogą zgłaszać się jeszcze tylko do najbliższej środy (4 stycznia).

Prof. Stephen Hicks, kanadyjsko-amerykański filozof z Uniwersytetu Rockford, będzie 10 stycznia gościem Fundacji Wiatrak. Przyjeżdża do naszego miasta promować swoją książkę wydaną przez wydawnictwo UKW w Bydgoszczy.

Prof. Stephen Hicks specjalizuje się w etyce biznesu, a określa siebie jako liberalnego realistę. Jest zapraszany z wykładami do licznych uczelni, stowarzyszeń i fundacji w USA, a także za granicą. Jest autorem trzech książek i kilkudziesięciu artykułów naukowych z dziedzin filozofii edukacji, filozofii polityki, etyki biznesu, historii i rozwoju sztuki współczesnej. Przyjeżdża do Polski w związku z promocją swojej książki pt. „Zrozumieć postmodernizm. Sceptycyzm i socjalizm od Rousseau do Foucaulta” wydanej w wydawnictwie Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy.

Spotkanie z prof. Hicksem zatytułowane „Przedsiębiorcy i Nowe Przywództwo” odbędzie się 10 stycznia o godz. 17 w Domu Jubileuszowym Jana Pawła II przy ul. Bołtucia 7 w ramach cyklu Biznes Solidarny, ale jest otwarte dla wszystkich chętnych. Będzie to jedyne spotkanie ze środowiskiem przedsiębiorców w czasie pobytu prof. Hicksa w Polsce. Zgłaszać się można za pośrednictwem formularza, zamieszczonego na stronie www.wiatrak.org.pl. Po dokonaniu zgłoszenia należy uiścić opłatę za kolację (w wysokości 40 zł dla członków grupy Biznes Solidarny oraz 50 zł dla pozostałych uczestników) na konto: Bank Pocztowy SA: 16 1320 1117 2045 5859 2000 0015 najpóźniej do środy 4 stycznia 2017 r. włącznie. W tytule wpłaty należy wpisać: „Kolacja Biznes Solidarny 10.01.2017” oraz imię i nazwisko uczestnika kolacji.

Opinie