reklama

Rafał Bruski: Dla najlepszej szkoły w Polsce hala sportowa!

/i/ · 2017-01-11 15:09
Budowę nowej hali sportowej przy Zespole Szkół Elektronicznych zapowiedział prezydent Rafał Bruski podczas wizyty w najlepszym technikum w Polsce.

Po wielkim sukcesie Technikum Elektronicznego na reakcję prezydenta Rafała Bruskiego nie trzeba było długo czekać. Dla najlepszego technikum w Polsce wg kapituły 19. edycji ogólnopolskiego rankingu szkół ponadgimnazjalnych miesięcznika „Perspektywy” miasto wybuduje halę sportową.

- W 2015 r. przy Zespole Szkół Elektronicznych wybudowaliśmy nowoczesne boisko z poliuretanową nawierzchnią, które zastąpiło stare, betonowe. O halę sportową szkoła zabiega już od pewnego czasu i uważam, że będzie to doskonała nagroda za osiągane przez placówkę wyniki. Dlatego zwrócę się do Rady Miasta o podjęcie uchwały w sprawie poprawki do budżetu i wpisaniu w plan inwestycyjny nowej hali dla „elektronika”. Realizacja tego zadania możliwa jest w latach 2017-2018 – powiedział dzisiaj Rafał Bruski podczas spotkania z dyrektorem Romanem Wojciechowskim, gronem pedagogicznym i młodzieżą.

“Będzie to typowa sala sportowa (bez trybun) z zapleczem sanitarno-szatniowym i łącznikiem do budynku internatu. Trwają prace projektowe i formalno-prawne związane z inwestycją, a jej posadowienie na przyszkolnym terenie i funkcje konsultowane były z dyrekcją szkoły. Dzięki budowie nowej hali szkoła będzie dysponowała dwiema salami sportowymi” – poinformowało Biuro Obsługi Mediów i Komunikacji Społecznej Urząd Miasta Bydgoszczy.

Opinie

To jest udany.brak słów.
~Ten pan · 11 stycznia 2017 16:51
Ma chłop gest. Miasto tonie w biurokratycznym szambie i długach. A on proszę, rozdaje. Z cudzych kieszeni.
~Leonard Borowski · 11 stycznia 2017 19:34
Panie Borowski ,Pana komentarze już dawno przekroczyły miano obiektywnych. Mniej negatywnych emocji więcej refleksji.
~wos · 12 stycznia 2017 16:48
Brawo Panie Prezydencie.I hala sportowa i kwiaty. Brawo ,brawo T Elektroniczne i w Bydgoszczy jetem bardzo dumny.
~korn · 11 stycznia 2017 21:02
Nadal w elektroniku uczą mikroprocków na '51?
Wojciechowski pozwala już grać w piłkę nożną na lekcjach WFu?
Na co im druga sala sportowa? Dopiero co przebudowali pierwszą. Orkiestra nie ma gdzie grać?
~szwagier księdza · 11 stycznia 2017 21:55
Piłka nożna nadal zakazana -.-'
~Diana · 11 stycznia 2017 22:43
Osiągniesz w swoim życiu tyle co Pana Dyrektor Wojciechowski to będziesz mógł oceniać.p
~LOL · 12 stycznia 2017 10:23
Dobry pomysł. Gdyby prezydentem był jakiś Gralik, albo inny pisior, to pewnie najlepsza szkoła otrzymywała by nową kaplicę, a nauczyciele nowe klęczniki, żeby mogli medytować po pomnikiem Prezesa.
~popis · 11 stycznia 2017 23:00
Bardzo dobra decyzja ,dla najlepszej szkoły w Bydgoszczy ,będzie hala sportowa.Uczniowie ,którzy dobrze się uczą i mają wpływ na takie uznanie szkoły,będzie to dobra nagroda i dla zdrowia i dla przyjemności i dla rozgrywek sportowych między szkolnych.Popieram decyzję.
~Bydgoszczanka · 12 stycznia 2017 08:44