reklama

Roan zawiezie do Chin muzykę rockową, flagę Bydgoszczy i serduszka WOŚP

/i/ · 2017-01-10 20:38
Roan wyrusza do Chin na dwa koncerty. Rockmeni zabiorą ze sobą przygotowane przez prezydenta koszulki z logo Bydgoszczy i Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy oraz flagę naszego miasta. Zespół z grupą entuzjastów WOŚP w najbliższą niedzielę kwestować będzie w Szanghaju.

Prezydent Rafał Bruski spotkał się dzisiaj z muzykami zespołu Roan przed ich wyjazdem na dwa koncerty do Chin. – Jak ja byłem osobiście, to faktycznie jesteście tam zespołem bardzo kochanym, lubianym. Wiele młodych dziewczyn szaleje za wami. Myślę, że tak będzie i tym razem. Tego wam życzę – powiedział prezydent Bydgoszczy na spotkaniu w ratuszu, wspominając swój pobyt w bliźniaczym mieście Ningbo. – Teraz mój zastępca rusza z wami – dodał.

Prezydent Bydgoszczy przekazał muzykom przygotowane na chińskie koncerty koszulki z logo Bydgoszczy i WOŚP oraz flagę Bydgoszczy. Wraz z zespołem do Chin poleci m.in. delegacja z bydgoskiego ratusza, która złoży wizytę w partnerskim Ningbo, a także ekipa telewizyjna.

- W Ningbo mamy wielu przyjaciół i nie mogliśmy o nich zapomnieć. Będziemy tam w piątek, 13 stycznia i podczas spotkania ze studentami będziemy tłumaczyć, co to jest Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Zagramy dwa koncerty. W Ningbo koncert będzie miał chiński charakter, a w Szanghaju – polski. Zagorzali nasi fani zamierzają te koncerty zobaczyć na żywo – powiedział Andrzej Man i dodał, że drugi koncert odbędzie się w dzień 25. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Opinie