reklama

SHOT CLUB - wielkie otwarcie!

2013-03-25 16:11
W niedzielę 31 marca otwarte zostanie nowe imprezowe miejsce na ulicy Długiej.


Jak zapowiadają właściciele klubu – każda impreza w SHOCIE będzie strzałem w dziesiątkę. Atutem jest dobra lokalizacja – klub znajduje się na ulicy Długiej 36. W dniu otwarcia wstęp 5 zł – w cenę w liczony jest darmowy shot lub drink.

nu-nu
Tematy:

Opinie

Piorun | 31 marca 2013 19:46

O której jest rozpoczęcie imprezy?

Odpowiedz
~prawidłowe pytanie | 31 marca 2013 20:00 | IP zapamiętane

O której koniec imprezy?

Odpowiedz
~zawiedziony | 1 kwietnia 2013 05:55 | IP zapamiętane

No i po wielkim otwarciu.Wyszła wielka klapa.Zapowiedz że zakaz w strojach sportowych nie obowiazywał bo tylko takich wpuszczano.Wiekszej mordowni Bydgoszcz nie widziała.Bójka za bójka.Pijane dziewczyny spadały ze schodów a krew tryskała.Masakra!! Pseudo Metro wykluczone po jednym dniu

Odpowiedz
~może | 1 kwietnia 2013 11:28 | IP zapamiętane

nie zawsze warto reklamowac wszystkie prywatne imprezy alkoholowe jak leci. Może redaktorzy b24 najpierw cos obejrzą a potem opiszą.

Odpowiedz
~Gruby | 1 kwietnia 2013 12:09 | IP zapamiętane

Jak ktoś chce się pozbyć telefonu, kasy i wszystkiego co ma jakąś wartość to jest to odpowiedni klub. Esencja Polskiej Kultury. Tego samego dnia w Sodzie ten sam telefon na stoliku zostawiony i nikt go tam nie ruszyl. Jak się bawić to w dobrych klubach.

Odpowiedz
~maciek | 1 kwietnia 2013 22:27 | IP zapamiętane

Pewnie bawili się tam łysi z NOP-u.

Odpowiedz
~on | 3 kwietnia 2013 00:06 | IP zapamiętane

Troszkę przesadzone sa te teksty co prawda było kilka dziwnych zdarzeń ale to sie wszędzie zdarza w każdym klubie .Zaginiony telefon swiadczy tylko o wlasciecielu zguby , a nie o lokalu wiec nie wiem o co chodzi takim osoba. Ludzi w odzieży sportowej tez nie widziałem chyba ktoś za dużo pije alkoholu . Muza była bardzo fajna i do tego dobre ceny na barze . Ja tam wroce z przyjemnoscia i nie jestem lysy .

Odpowiedz
~Barti87 | 3 kwietnia 2013 15:47 | IP zapamiętane

Mi sie tak ze podobalo ,dobra muza ,dobre ceny ,fajny wystroj ,faktem jest ze nie jest latwo wytepic patologie ktora niegdys tam chodzila . Widze duzy potencjal w tym miejscu ,czyje ze z czasem bedzie to bardzo prestiżowe miejsce z dobra muzyka i normalnymi cenami .Ogolnie cala impreza na 5 z + chociaz malo pilem . Bede wpadal na shoty ze znajomymi z roku na pewno :) Pozdrawiam ,Barti87

Odpowiedz
~mikolaj | 3 maja 2013 19:26 | IP zapamiętane

Byłem z tym klubie kilka razy i był ok , opinie o dresach i nachlanych ludziach latajacych po schodach przesadzone, Dajmy klubowi szanse

Odpowiedz
~ziomek | 28 czerwca 2013 06:33 | IP zapamiętane

Witam, Bylem na otwarciu i o tym co pisze Zawiedziony - smiem przypuszczac, ze to osoba z konkurencyjnego klubu, - nie bylo zadnej bojki, lala sie krew? No sorry, dziewczyna wychodzila po schodach i szukala czegos w torebce - niestety zle stanela, przewrocila sie i uderzyla nosem o schody - zdarza sie. Proponuje klub odwiedzic i samemu sie przekonac, mysle ze ma on wielki potencjal i moze na stale zapisac sie jako dobra imprezownia :). Bardzo dobra muzyka, fajny i nie drogi bar, wystroj bardzo przyjemny, mozna poczuc sie na luzie ;). Polecam

Odpowiedz
~syla | 5 października 2013 12:34 | IP zapamiętane

hej byłam tam dwa razy po 20min wychodziłam jakoś mnie ten klub nie przekonuje .pozdrawiam

Odpowiedz
~mtm | 2 grudnia 2013 14:56 | IP zapamiętane

masakra towarzystwo dresy patrzace sie co wam ukraść !!!

Odpowiedz