reklama

SHOT CLUB - wielkie otwarcie!

nu-nu · 2013-03-25 16:11
W niedzielę 31 marca otwarte zostanie nowe imprezowe miejsce na ulicy Długiej.

Jak zapowiadają właściciele klubu – każda impreza w SHOCIE będzie strzałem w dziesiątkę. Atutem jest dobra lokalizacja – klub znajduje się na ulicy Długiej 36. W dniu otwarcia wstęp 5 zł – w cenę w liczony jest darmowy shot lub drink.

Opinie

O której jest rozpoczęcie imprezy?
Piorun · 31 marca 2013 19:46
O której koniec imprezy?
~prawidłowe pytanie · 31 marca 2013 20:00
No i po wielkim otwarciu.Wyszła wielka klapa.Zapowiedz że zakaz w strojach sportowych nie obowiazywał bo tylko takich wpuszczano.Wiekszej mordowni Bydgoszcz nie widziała.Bójka za bójka.Pijane dziewczyny spadały ze schodów a krew tryskała.Masakra!! Pseudo Metro wykluczone po jednym dniu
~zawiedziony · 1 kwietnia 2013 05:55
nie zawsze warto reklamowac wszystkie prywatne imprezy alkoholowe jak leci. Może redaktorzy b24 najpierw cos obejrzą a potem opiszą.
~może · 1 kwietnia 2013 11:28
Jak ktoś chce się pozbyć telefonu, kasy i wszystkiego co ma jakąś wartość to jest to odpowiedni klub. Esencja Polskiej Kultury. Tego samego dnia w Sodzie ten sam telefon na stoliku zostawiony i nikt go tam nie ruszyl. Jak się bawić to w dobrych klubach.
~Gruby · 1 kwietnia 2013 12:09
Pewnie bawili się tam łysi z NOP-u.
~maciek · 1 kwietnia 2013 22:27
Troszkę przesadzone sa te teksty co prawda było kilka dziwnych zdarzeń ale to sie wszędzie zdarza w każdym klubie .Zaginiony telefon swiadczy tylko o wlasciecielu zguby , a nie o lokalu wiec nie wiem o co chodzi takim osoba. Ludzi w odzieży sportowej tez nie widziałem chyba ktoś za dużo pije alkoholu . Muza była bardzo fajna i do tego dobre ceny na barze . Ja tam wroce z przyjemnoscia i nie jestem lysy .
~on · 3 kwietnia 2013 00:06
Mi sie tak ze podobalo ,dobra muza ,dobre ceny ,fajny wystroj ,faktem jest ze nie jest latwo wytepic patologie ktora niegdys tam chodzila . Widze duzy potencjal w tym miejscu ,czyje ze z czasem bedzie to bardzo prestiżowe miejsce z dobra muzyka i normalnymi cenami .Ogolnie cala impreza na 5 z + chociaz malo pilem . Bede wpadal na shoty ze znajomymi z roku na pewno :) Pozdrawiam ,Barti87
~Barti87 · 3 kwietnia 2013 15:47
Byłem z tym klubie kilka razy i był ok , opinie o dresach i nachlanych ludziach latajacych po schodach przesadzone, Dajmy klubowi szanse
~mikolaj · 3 maja 2013 19:26
Witam, Bylem na otwarciu i o tym co pisze Zawiedziony - smiem przypuszczac, ze to osoba z konkurencyjnego klubu, - nie bylo zadnej bojki, lala sie krew? No sorry, dziewczyna wychodzila po schodach i szukala czegos w torebce - niestety zle stanela, przewrocila sie i uderzyla nosem o schody - zdarza sie. Proponuje klub odwiedzic i samemu sie przekonac, mysle ze ma on wielki potencjal i moze na stale zapisac sie jako dobra imprezownia :). Bardzo dobra muzyka, fajny i nie drogi bar, wystroj bardzo przyjemny, mozna poczuc sie na luzie ;). Polecam
~ziomek · 28 czerwca 2013 06:33
hej byłam tam dwa razy po 20min wychodziłam jakoś mnie ten klub nie przekonuje .pozdrawiam
~syla · 5 października 2013 12:34
masakra towarzystwo dresy patrzace sie co wam ukraść !!!
~mtm · 2 grudnia 2013 14:56
Bylam tam kilka razy ale nigdy nikogo w dresie nie widzialem ,klientela raczej spoko . Witac ze selekcja dobra .pozdrawiam