reklama

Skarby Ziemi na wystawie na Zawiszy. Rozdajemy bilety

/i/ · 2016-10-05 11:55
III Targi Minerałów i Biżuterii "Skarby Ziemi" odbędą się w Sali Konferencyjnej Stadionu Zawiszy w dniach 8-9 października 2016. Mamy do rozdania bezpłatne wejściówki.

Na trzeciej wystawie z edycji “Skarby Ziemi” zaprezentowane zostaną w Bydgoszczy niezwykłe minerały, skamieniałości, meteoryty, muszle, perły, motyle tropikalne oraz unikalna autorska biżuteria wystawców z całej Polski.

Główną atrakcją wystawy będzie skamieniały amonit z Maroka – niesamowity okaz o średnicy ok. 1 metra – największy w prywatnej polskiej kolekcji, przywieziony przez kolekcjonera ze Świętokrzyskiego. Poza tym – zbieracze-podróżnicy, kolekcjonerzy oraz importerzy minerałów i skamieniałości zaprezentują okazy z całego świata i wyroby z kamieni ozdobnych (m.in. figurki, lampy, witraże, świeczniki).

Artyści – plastycy, projektanci biżuterii, jubilerzy w swojej ofercie przygotowali autorską biżuterię z kamieniami naturalnymi, szkłem weneckim, ceramiką i różnymi innymi alternatywnymi materiałami. Amatorzy samodzielnego tworzenia biżuterii znajdą akcesoria jubilerskie, oczka, koraliki i mnóstwo niezbędnych drobiazgów.

Na zakończenie imprezy – losowanie nagród w konkursie biletowym (niedziela, godz. 17).

Dla naszych Czytelników mamy 10 biletów wstępu, które będą do odbioru na miejscu podczas trwania targów, w kasie biletowej. Zdobędą je Ci z Państwa, którzy w piątek, 7 października, jako pierwsi dodzwonią się do redakcji (tel. 52 362 12 93), zaczynając od godz. 12.

III Targi Minerałów i Biżuterii “Skarby Ziemi”
Sala Konferencyjna Stadionu Zawiszy przy Gdańskiej 163
8 – 9 października

  • sobota: godz. 10 -18
  • niedziela: godz. 10 – 17

Bilety wstępu:
  • ulgowy: 6 zł, normalny – 10 zł, dzieci do lat 6 oraz emeryci – wstęp gratis

Opinie

Jak coś rozdają za darmo, to znaczy, że to lipa.
~leming · 9 października 2016 23:54