Sprawca śmiertelnego potrącenia 6-latka w areszcie

/i/ · 2016-12-23 11:34
Policjanci pod nadzorem prokuratora wyjaśniają dokładne przyczyny i okoliczności śmiertelnego potrącenia 6-letniego chłopca na przejściu dla pieszych na ul. Ogińskiego. Sprawca wypadku został zatrzymany i czeka na decyzje prokuratora w areszcie.

Wczoraj około godz. 15:30 doszło do tragicznego wypadku na ulicy Ogińskiego. Kierujący samochodem marki Audi A4 77-letni mężczyzna, na przejściu dla pieszych śmiertelnie potrącił 6-letnie dziecko. Sprawca tragedii był trzeźwy. Przez kilka godzin na tym odcinku droga była zablokowana.

- Kierujący został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu. Wszczęte w tej sprawie śledztwo wyjaśni dokładne przyczyny i okoliczności tego tragicznego zdarzenia – poinformował podkom. Przemysław Słomski z Zespołu Prasowego KWP Bydgoszcz.

Opinie

Niech nie wyjdzie na wolność do końca życia!
~Paweł · 23 grudnia 2016 21:05
metalowe ogrodzenia na przystankach autobusowych są śmiertelną pułapką dla stojącego .Boję się ,że jak samochód tam skręci ja jestem przyduszony do niej .Nie ucieknę .Panie Bruski pomyśl pan zanim coś zatwierdzisz !!!!!!!!!!!!!!!!
~pasażer · 23 grudnia 2016 22:50
Wyrazy głębokiego współczucia dla rodziny chłopca. R.I.P.
~NN · 24 grudnia 2016 13:19
Winowajcą śmierci chłopczyka jest starzec .Wiadomo nie od dzisiaj że płeć męska pózniej dojrzewa i szybciej sie starzeje bo często dopada ich demencja starcza. Z takim dziadkiem życie pod jednym dachem to katorga . Ale walnięty wapniak leczyć sie nie pójdzie ,bo co on jest zdrowy. Agresywne zrzędy i awanturnicy staja sie nie do wytrzymania w życiu rodzinnym i społecznym i wręcz niebezpieczni za kierownicą.
~żona walniętego wapniaka · 24 grudnia 2016 14:05
to nie osoby nieletnie a właśnie starsze powodują najwięcej zagrożeń w ruchu drogowym czego efektem jest ów śmiertelne potrącenie... Gdyby nie refleks młodych kierowców to staruchy by powodowały więcej wypadków przez "swoją bezpieczną jazdę i kulturę". Zejść ze zwyżek OC dla młodych i wcisnąć ją starym, trzęsącym się zagrożeniom!
~Tomasz · 24 grudnia 2016 14:50
Statystycznie częściej od osób starszych cześciej sprawcami wypadków są młodzi kierowcy. Im też od razu ucinać jaja? W kwietniu na Jagiellońskiej sprawcą śmiertelnego potrącenia był 21 latek - to co wydawać prawo jazdy od 25 lat?
Rozwiązaniem są badania i testy sprawnościowe co 5 lat dla wszystkich kierowców, a w pierwszej kolejności dla każdego sprawcy kolizji lub np. przejechania skrzyżowania na czerwonym swietle.
~zdrowa woda · 25 grudnia 2016 00:48
Z uwagi na to że przechodnie to stado baranów które przez 50 lat indoktrynacji komuchów do dnia dzisiejszego uwierzyło że każdy samochód na jezdni a tym bardziej na pasach przed nimi się zatrzyma. Proponuję by światła czerwone i zielone umiejscawiać 20 metrów przed pasami. Dzisiejszy wpis zaszczegam prawem autorskim.
~korn · 25 grudnia 2016 22:28
Podobno nie każdy debil to pisior, ale debila wyżej to nie dotyczy.
~kaczor · 26 grudnia 2016 11:33