reklama

W sobotę Fordon Cały Dzień Dobry

Damian Kierstan · 2013-07-03 14:03
W najbliższą sobotę, 6 lipca, Fordon po raz drugi będzie gościć imprezę „Cały Dzień Dobry”. Na uczestników czeka wiele atrakcji sportowych oraz kulturalnych. Na estradzie zagrają Mama Selita i Bisz ze składem B.O.K.

Czym jest „Cały Dzień Dobry”? To bardzo ciekawa inicjatywa kilkunastu osób, dla których celem stało się ożywienie sfery sportowej, kulturalnej oraz alternatywnej w największej bydgoskiej dzielnicy. Tego dnia będzie można atrakcyjnie i z pożytkiem dla swojego zdrowia oraz zainteresowań spędzić czas wolny.

- To próba powstańczego okrzyku nawołującego całe miasto Bydgoszcz i inne miasta, do stworzenia swobodnej przestrzeni kulturalno – muzyczno – sportowej, w której wspólnie mogą spędzić czas na dobrej zabawie artyści, sportowcy, muzycy, tancerze, kobiety i dzieci, starsi i młodsi, babcie i dziadki, i wujostwo, i chomik pana Mariana spod trójki na parterze – tak organizatorzy na Facebookowym profilu określają swoją inicjatywę.

6 lipca różne rodzaje kultury skrzyżują się w samym centrum Fordonu przy ulicy Teodora Duracza. Na zainteresowanych czekać będą przeróżne atrakcje: sportowe dla dzieci, dla wszystkich warsztaty taneczne oraz muzyka w najlepszym wydaniu. Do tego wiele konkursów oraz nietypowa wystawa malarska i turniej ulicznej koszykówki.

Organizatorzy zapraszają wszystkich także na afterparty w pubie “Jack”, gdzie wystąpią DJ-e z Bydgoszczy, Torunia oraz Łodzi.

Program
Turniej streetball
9.00 – 13.00 – faza grupowa
13.00 – 16.00 – faza pucharowa
16.00 – 17.00 – faza finałowa

Warsztaty
10.00 – Pilates
11.00 – Pierwsza pomoc
13.00 – Salsa
14.00 – Ultimate Frisbee oraz Zumba
15.00 – Warsztaty perkusyjne z Drumcenter.pl

Inne atrakcje
9.00 – Graffiti Jam
10.00 – Gry i zabawy dla dzieci
17.00 – Bitwa Taneczna

Koncerty – scena przy ul. Duracza
20.00 – Mama Selita oraz B.O.K. Live Band

  • Afterparty Jack Pub

21.00 In-Deed, DJ Ike, Steve Nash, Gruesome, Stereo:typ

Bilety na afterparty, w cenie 5 zł, można nabyć m.in. w pubie “Jack”.

Opinie