W "Wiatraku" nauczą języków za darmo!

2012-08-16 21:59
Klub Integracji Społecznej „Wiatrak” zaprasza do udziału w bezpłatnych kursach językowych. Z oferty jednak mogą skorzystać tylko bezrobotni.


- Jeśli jesteś osobą bezrobotną i chcesz nauczyć się języka angielskiego, hiszpańskiego lub niemieckiego zgłoś się koniecznie do nas! – zachęca do skorzystania z oferty Sylwia Finc, specjalista ds. marketingu i PR Fundacji “Wiatrak”.

Na bezpłatne kursy nauki języków angielskiego, hiszpańskiego lub niemieckiego będzie można zapisać się w terminie do 28 sierpnia. Zajęcia prowadzone będą przez wolontariuszy pochodzących z Hiszpanii, Ukrainy, Gruzji, Węgier oraz Niemiec.

Nauczyciele języków obcych Zsofia Maar z Węgier, Irina Maksymiv z Ukrainy, Diana Beshidze z Gruzji, Maria Fuensanta Martinez Gil z Hiszpanii (na zdjęciu obok) kursy prowadzić będą zarówno na poziomie podstawowym jak i zaawansowanym. O zakwalifikowaniu do poszczególnych grup decydować będą preferencje kandydatów lub wynik testu znajomości języka.

Informacje i zapisy: Klub Integracji Społecznej „Wiatrak”, ul. Kleeberga 2, tel. 52 365 45 58 od poniedziałku do piątku w godz. od 7.30 do 15.30

/i/

Opinie

~ja | 20 sierpnia 2012 09:50 | IP zapamiętane

Super!!!!!! Dziękujemy dziewczyny.

Odpowiedz
~Małgorzata | 21 czerwca 2013 16:54 | IP zapamiętane

Bardzo mi się podobało na angielskim

Odpowiedz
~lech | 20 sierpnia 2012 10:05 | IP zapamiętane

Wiatrak zastępuje miejskie ośrodki kultury na Fordonie, a pan Prezydent Bruski odmówił pieniędzy na dokończenie sali widowiskowej!

Odpowiedz
~kd już nie prezydent | 20 sierpnia 2012 10:26 | IP zapamiętane

Co ten Wiatrak czy to była tuba Dombrowicza toruńskiego -szkodnika bydgoskiego?

Odpowiedz
~lech | 20 sierpnia 2012 12:11 | IP zapamiętane

Fundacją Wiatrak kieruje ks. Krzysztof Buchholz, a budowie Domu Jubileuszowego i innym inicjatywom błogosławił Ojciec Święty. Chcesz powiedzieć, że pan Bruski jest tak małostkowy, że z zemsty ukarał księdza, Fundację i cały Fordon?

Odpowiedz
~do lecha | 20 sierpnia 2012 12:21 | IP zapamiętane

Czy to zatem nie jest wstyd, żeby taki ksiądz popierał poprzedniego prezydenta , który pomylił miasta ? Pielgrzymkę Ojca Świętego organizował w Bydgoszczy R.Jasiakiewicz a Dombrowicz wraz z toruńczykami najchętniej utopiliby go w łyżce wody? Czy tak przystoi tym którzy uciekają się po pomoc do ponoć sprawiedliwego zakonnika z torunia, którego spikerka A. Sobecka z sejmowej sali w 2004 roku walczyła o utratę NIEPODLEGŁOŚCI naszej AMB i szpitali??

Odpowiedz
~kolego, | 20 sierpnia 2012 13:07 | IP zapamiętane

nawet kościoły sobie wybaczają. Niech Arcybiskup Michalik będzie Tobie przykładem, bowiem na pewno głęboko wierzysz.

Odpowiedz