W "Wiatraku" nauczą języków za darmo!

/i/ · 2012-08-16 21:59
Klub Integracji Społecznej „Wiatrak” zaprasza do udziału w bezpłatnych kursach językowych. Z oferty jednak mogą skorzystać tylko bezrobotni.

- Jeśli jesteś osobą bezrobotną i chcesz nauczyć się języka angielskiego, hiszpańskiego lub niemieckiego zgłoś się koniecznie do nas! – zachęca do skorzystania z oferty Sylwia Finc, specjalista ds. marketingu i PR Fundacji “Wiatrak”.

Na bezpłatne kursy nauki języków angielskiego, hiszpańskiego lub niemieckiego będzie można zapisać się w terminie do 28 sierpnia. Zajęcia prowadzone będą przez wolontariuszy pochodzących z Hiszpanii, Ukrainy, Gruzji, Węgier oraz Niemiec.

Nauczyciele języków obcych Zsofia Maar z Węgier, Irina Maksymiv z Ukrainy, Diana Beshidze z Gruzji, Maria Fuensanta Martinez Gil z Hiszpanii (na zdjęciu obok) kursy prowadzić będą zarówno na poziomie podstawowym jak i zaawansowanym. O zakwalifikowaniu do poszczególnych grup decydować będą preferencje kandydatów lub wynik testu znajomości języka.

Informacje i zapisy: Klub Integracji Społecznej „Wiatrak”, ul. Kleeberga 2, tel. 52 365 45 58 od poniedziałku do piątku w godz. od 7.30 do 15.30

Opinie

Super!!!!!! Dziękujemy dziewczyny.
~ja · 20 sierpnia 2012 09:50
Bardzo mi się podobało na angielskim
~Małgorzata · 21 czerwca 2013 16:54
Wiatrak zastępuje miejskie ośrodki kultury na Fordonie, a pan Prezydent Bruski odmówił pieniędzy na dokończenie sali widowiskowej!
~lech · 20 sierpnia 2012 10:05
Co ten Wiatrak czy to była tuba Dombrowicza toruńskiego -szkodnika bydgoskiego?
~kd już nie prezydent · 20 sierpnia 2012 10:26
Fundacją Wiatrak kieruje ks. Krzysztof Buchholz, a budowie Domu Jubileuszowego i innym inicjatywom błogosławił Ojciec Święty. Chcesz powiedzieć, że pan Bruski jest tak małostkowy, że z zemsty ukarał księdza, Fundację i cały Fordon?
~lech · 20 sierpnia 2012 12:11
Czy to zatem nie jest wstyd, żeby taki ksiądz popierał poprzedniego prezydenta , który pomylił miasta ? Pielgrzymkę Ojca Świętego organizował w Bydgoszczy R.Jasiakiewicz a Dombrowicz wraz z toruńczykami najchętniej utopiliby go w łyżce wody? Czy tak przystoi tym którzy uciekają się po pomoc do ponoć sprawiedliwego zakonnika z torunia, którego spikerka A. Sobecka z sejmowej sali w 2004 roku walczyła o utratę NIEPODLEGŁOŚCI naszej AMB i szpitali??
~do lecha · 20 sierpnia 2012 12:21
nawet kościoły sobie wybaczają. Niech Arcybiskup Michalik będzie Tobie przykładem, bowiem na pewno głęboko wierzysz.
~kolego, · 20 sierpnia 2012 13:07
Dziękuję za wszystko i za naukę języka angielskiego