reklama

„Zwierciadła” - przegląd teatralny i koncert

nu-nu · 2013-01-31 23:22
W przyszłym tygodniu odbędzie się kolejna edycja Kujawsko-Pomorskich Spotkań Teatralnych „Zwierciadła”. Przeglądowi teatrów amatorskich towarzyszyć będzie koncert, na którym zagrają bydgoskie grupy Archandia, Sound Ostateczny, Rózga&Tet i Buy-a-bongo.

Kujawsko-Pomorskie Spotkania Teatralne organizowane są przez uczniów V Liceum Ogólnokształcącego im. Leona Kruczkowskiego w Bydgoszczy, w ramach ogólnopolskiego projektu „Spotkajmy się teatralnie” i przy współpracy z lubelską fundacją Teatrikon. Jest to druga edycja imprezy, w której do konkursu staną grupy teatralne z całego województwa. Podczas pierwszej edycji mieliśmy okazję zobaczyć aktorów z Torunia, Lipna i Bydgoszczy, którzy zawalczyli o możliwość wystąpienia na deskach Teatru Polskiego oraz w Miejskim Centrum Kultury w Bydgoszczy.

Jednak „Zwierciadła” to nie tylko przegląd teatralny, ale również okazja do wzięcia udziału w warsztatach i spotkaniach z ludźmi ze świata teatru oraz koncert. Wydarzenie muzyczne odbędzie się 7 lutego w Akademickiej Przestrzeni Kulturalnej, dzięki współpracy z WSG. Usłyszymy funkowe i rytmiczne brzmienie zespołu Archandia, beatbox w wykonaniu Ryby, Virusa i Cycola oraz bydgoskie składy hip-hopowe Rózga&Tet oraz Buy-a-bongo.

Koncert rozpocznie się o godzinie 19.00, a wstęp na imprezę to symboliczne 3 zł.

  • Kujawsko-Pomorskie Spotkania Teatralne “Zwierciadła”
  • V Liceum Ogólnokształcące im. Leona Kruczkowskiego
  • 6 – 7 lutego

Opinie