Zamknij
REKLAMA

Parkomaty w Myślęcinku. Płatne parkowanie także w dni powszednie

03:52, 13.09.2017 | was
REKLAMA
Skomentuj
Fot. Jacek Nowacki

Leśny Park Kultury i Wypoczynku  zwiększa możliwości zarabiania.

Na terenie myślęcińskiego parku pojawiły się parkomaty. Znajduje się na nich „Regulamin funkcjonowania niestrzeżonych parkingów Leśnego Parku Kultury i Wypoczynku” oraz kartka z napisem „Parkomat nieczynny”. Na razie są nieczynne, ale chyba po to parkomaty zostały ustawione, żeby ściągać od bydgoszczan, którzy przyjeżdżają do Myślęcinka własnymi autami, opłaty za parkowanie.   

- Opłaty za parkowanie na terenie LPKiW „Myślęcinek” obowiązują cały czas. Za parkingi płacimy w weekendy, dni świąteczne oraz przy okazji organizacji imprez na terenie parku – bagatelizuje sprawę Bożena Hennig, p.o. rzecznika Leśnego Parku.

Nie można jednak nie zauważyć, że dni zwykłych jest w ciągu roku znacznie więcej niż świątecznych i weekendowych, więc pieniądze z kieszeni mieszkańców będą w Myślęcinku częściej wyciągane. Przygotowano jednak bonus dla zmotoryzowanych osób odwiedzających Leśny Park od poniedziałku do piątku. - Opłata za cały czas parkowania wynosi 4 zł. W momencie uruchomienia parkomatów, w dni powszednie tę opłatę będzie można odliczyć od biletu wstępu do ZOO lub Parku Rozrywki - zapowiada Bożena Hennig.

Ostatnio  LPKiW powiększył teren, na którym można zostawić samochody. W parking przeistoczył  się plac zajmowany wcześniej przez skatepark. Z powodów finansowych nie zdecydowano się na odbudowę obiektu, którego konstrukcję zniszczył pożar. - Nie ma szans na uruchomienie skateparku w LPKiW w najbliższej przyszłości - informuje rzeczniczka Leśnego Parku.

Na razie nie musimy w dni powszednie korzystać z płatnego parkingu w Myślęcinku. Trwa jeszcze testowanie parkomatów i tworzenie infrastruktury parkingowej. Parkomaty zaczną działać nie wcześniej niż w październiku, a może dopiero w listopadzie.

(was)
REKLAMA

Komentarze (4)

maximaxi

6 3

Hipokryci- sięgają jedną ręką do kieszeni Bydgoszczanina aby pokryć ogromny deficyt który sami wywołali i robią to dalej przez własne gierki,drugą zaś rozrzucają forsę na bezsensowne inwestycje i inne bzdury za które niedługo sami ze swoich pieniędzy zapłacimy w postaci następnego abonamenciku,podatku czy innego obłożenia.
Banda d.e.b.i.l.i. nie umiejących w ogóle gospodarzyć.Takie coś powinno być karalne. 10:33, 13.09.2017

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

mikimiki

5 0

A skąd wziąć kasę na p.o. rzecznika parku? To już kompletne absurdy z tymi rzecznikami. Niedługo szalet publiczny będzie miał p.o. rzecznika prasowego szaletu. 22:22, 13.09.2017

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

P.o.P.o.

0 1

rzecznika jest kobieta od lat pracująca tam w marketingu. Dostała dodatkowe obowiązki. Wszędzie niektórzy węszą spisek... 21:46, 14.09.2017


KierowcaKierowca

0 0

Bezczelne drenowanie naszych kieszeni. Może zbyt wielu Bydgoszczan korzysta z LPKiW? By ich jasna ... . 18:58, 16.09.2017

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
© bydgoszcz24.pl | Prawa zastrzeżone | 2018