Zamknij
REKLAMA

BTBS bogatsze o blok przy ul. Bortnowskiego 3

17:32, 05.10.2017 | i
REKLAMA
Skomentuj
Bortnowskiego 3. Fot. Jacek Nowacki

Ostatnia lokatorka odebrała dzisiaj klucze do mieszkania w nowo wybudowanym bloku Bydgoskiego  Towarzystwa Budownictwa Społecznego przy ul. Bortnowskiego 3. Zasoby BTBS-u powiększyły się o 22 mieszkania.

Dzisiaj w Fordonie w budynku wielorodzinnym przy ul. Bortnowskiego 3 odbyła się uroczystość przekazania kluczy do ostatniego wolnego mieszkania w nowo wybudowanym bloku Bydgoskiego  Towarzystwa Budownictwa Społecznego. Powstały w nim 22 mieszkania o powierzchni od 37 do 60 metrów kwadratowych. Na parterze tego pięciokondygnacyjnego budynku znajdują się komórki lokatorskie dla każdego mieszkania, suszarnia, wózkownia oraz pomieszczenie na rowery. Budynek wyposażony jest w dźwig osobowy, o gabarytach umożliwiających przewóz osób na noszach.

Same mieszkania są  kompleksowo wykończone. W kuchniach zamontowano kuchenki elektryczne,   a wentylacja grawitacyjna mieszkań jest dodatkowo wspomagana mechanicznie – tzw. wentylacją hybrydową. Mieszkania wyposażone są we wszystkie standardowe instalacje wewnętrzne. Wszystkie media są opomiarowane indywidualnie dla każdego mieszkania.

Zadbano także o zagospodarowanie wokół budynku – powstały nowe chodniki, miejsca parkingowe, plac zabaw dla dzieci, nasadzono atrakcyjną zieleń i zainstalowano oświetlenie zewnętrzne terenu lampami energooszczędnymi.

Mieszkania BTBS cieszą się dużą popularnością wśród bydgoszczan. Na liście oczekujących jest już ponad 3 tys. osób.

 * * *

W zasobach mieszkaniowych BTBS-u w sześciu lokalizacjach, mieszka obecnie 3075 osób (Fordon, Osowa Góra, Jary, Bartodzieje, Okole, Szwederowo). Spółka zarządza 21 lokalami usługowymi oraz 135 garażami i dwoma parkingami podziemnymi ze 104 stanowiskami postojowymi.

(i)
REKLAMA

Komentarze (3)

Beonard LorowskiBeonard Lorowski

1 0

Może by tak podać do publicznej wiadomości listę szczęśliwców? Ponoć Bruski układa ją osobiście. 16:04, 06.10.2017

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

istna tragediaistna tragedia

1 0

budowane budynki to ledwie klocki bez wyrazu - tak jak szefowa tego skorumpowanego niby TBS. Ta instytucja została *%#)!& przez komunę i przejęta przez ,,służby,, tak w niby zarzadach jak i ,,budowniczych,,.Ludzie tylko zapatrzeni w rwanie kasy, bez poczucia misji.Ale oni się do tego nijak nie nadają.Prostaki i .....e. 13:49, 07.10.2017

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

eldorado dla emerytóeldorado dla emerytó

0 0

super można iść na emeryturę i od razu pracowaćw rym samym miejscu i na tym samym stanowisku 15:40, 11.10.2017

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
© bydgoszcz24.pl | Prawa zastrzeżone | 2018