Zamknij
REKLAMA

Remont Cieszkowskiego z poślizgiem

21:46, 12.10.2017 | i
REKLAMA
Skomentuj
Modernizacja ulicy Cieszkowskiego w toku. Fot. Jacek Nowacki

Remont jednej z najpiękniejszych ulic w naszym mieście przedłuża się. Można wątpić, że roboty zakończą się w tym miesiącu.

Remont ul. Cieszkowskiego rozpoczął się 25 lipca. Prace ruszyły na całej długości ulicy. Po blisko trzech miesiącach jego trwania ulica od strony Gdańskiej jest jeszcze "w stanie surowym"  i dopiero przygotowywana do układania kostki i kamiennych płyt. Lepiej wygląda od strony Pomorskiej. Tutaj już widać efekty wymiany nawierzchni. Wykończenia wymagają jedynie chodniki, na których układane są płyty kamienne.

Układanie kamiennej kostki z czerwonawego granitu od strony Gdańskiej jeszcze potrwa jakiś czas i można powątpiewać, że prace zakończone zostaną w tym miesiącu.

(i)
REKLAMA

Komentarze (3)

Beonard LorowskiBeonard Lorowski

6 2

Jaki Bruski, takie tempo inwestycji. 13:47, 13.10.2017

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

Beonard LorowskiBeonard Lorowski

0 1

Jaki Jarociński taka ośmiornica i jaki Budzbon taka połezja. 21:03, 13.10.2017


a coa co

6 1

robionego, czy budowanego w Bydgoszczy w ostatnich latach, zostało wykonane na czas i bez fuchy ? Jedynie co się robi, to się permanentnie kłamie jak np o rurze gazowej (niby wzdłuż ulicy) na ul Glinki.Szczyt bezczelności, bo jak się daje ,,zarabiać,, nie odpowiednim ( ale swoim ) firmom - to efekty są jakie kazdy łastwo zauważy.POgonić to draństwo,,służbowo,,- czerwone z Ratusza jak najszybciej i prześwietlić i pozabierać co niesłusznie i nieuczciwie trafiało w niegodne łapy. 14:54, 13.10.2017

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
© bydgoszcz24.pl | Prawa zastrzeżone | 2018