Zamknij
REKLAMA

51-letni stręczyciel za kratkami

11:59, 13.10.2017 | i
REKLAMA
Skomentuj
Fot. KWP w Bydgoszczy

Bydgoscy policjanci nie mieli problemów w ujęciu 51-letniego stręczyciela. Już został tymczasowo aresztowany na trzy miesiące.

Na początku października policjanci z bydgoskiego Błonia wpadli na trop stręczyciela. Przeprowadzone śledztwo pozwoliło im na wytypowanie podejrzewanego o znęcanie się nad kobietą i zmuszanie jej do prostytucji i czerpanie z tego procederu korzyści majątkowych. Funkcjonariusze dotarli do kobiety. Okazało się, że ten przestępczy proceder trwał już kilka lat. Najpierw mężczyzna zaczął się znęcać fizycznie i psychicznie nad pokrzywdzoną, doprowadzając między innymi do uszkodzenia ciała kobiety. Pod koniec 2010 roku zmusił ją do prostytucji. Kobieta była wywożona w rejon obwodnicy Bydgoszczy. Zarobione tam pieniądze musiała przekazywać podejrzewanemu. Gdy pokrzywdzona „odcięła się” od niego, ten zaczął ją nękać.

We wtorek (10.10.2017) kryminalni namierzyli i zatrzymali 51-latka. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. Śledczy z bydgoskiego Błonia, a następnie prokurator postawili mu kilka zarzutów popełnienia przestępstw, m.in. dotyczących znęcania się fizycznego i psychicznego, uszkodzenia ciała, doprowadzenia do obcowania płciowego lub innej czynności seksualnej wykorzystując stosunek zależności, zmuszania do prostytucji, stręczycielstwa oraz uporczywego nękania.

Wczoraj (12.10) sąd na wniosek prokuratora zastosował wobec 51-latka tymczasowe aresztowanie na okres trzech miesięcy. Za popełnienie zarzucanych mu przestępstw może mu grozić do 10 lat pozbawienia wolności.

(i)
REKLAMA

Komentarze (2)

CiekaweCiekawe

1 0

kiedy aresztują za to samo Beonarda Lorowskiego 13:45, 13.10.2017

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

SądSąd

2 0

Dla takiego gno.a powinna być tylko jedna kara: obcięcie tasakiem na pieńku genitaliów, potem jak w średniowieczu " żelazna klatka " wystawiona na widok publiczny! 21:28, 13.10.2017

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
© bydgoszcz24.pl | Prawa zastrzeżone | 2018