REKLAMA

300 kg narkotyków poszło z dymem

16:06, 05.12.2017 | i
REKLAMA
Skomentuj
Fot. KWP w Bydgoszczy

W Komendzie Wojewódzkiej Policji w Bydgoszczy spalono 300 kg różnych narkotyków. W piecu spłonęły: marihuana, amfetamina i inne psychotropy. Policjanci mogli je zniszczyć po uprawomocnieniu się wyrokach sądowych orzekających ich przepadek i zniszczenie.

Magazyn substancji psychotropowych i środków odurzających znajduje się w jednym z budynków Komendy Wojewódzkiej Policji w Bydgoszczy. Tu, do czasu zakończenia postępowań karnych, trafiają zabezpieczone przez policjantów substancje i środki, których posiadanie jest zakazane.

Narkotyki po specjalistycznych badaniach wykonanych w policyjnych laboratoriach, trafiają w zalakowanych pakietach do magazynu. Tam pozostają do czasu uprawomocnienia się wyroków, w których orzeczono o ich zniszczeniu.

- W asyście kryminalnych z komendy wojewódzkiej  worki z narkotykami zostały przetransportowane konwojem do spalarni. Chwilę później, w obecności nadzorujących wszystko funkcjonariuszy, worki wypełnione 280 kg marihuany, 12 kg amfetaminy i 8 kg MDMA, kokainy i dopalaczy znalazło się w piecu - poinformowała podinsp. Monika Chlebicz, rzecznik prasowy Komendanta Wojewódzkiego Policji w Bydgoszczy.

(i)
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© bydgoszcz24.pl | Prawa zastrzeżone | 2017