REKLAMA

Kto poznaje tego mężczyznę? Policja prosi o pomoc

15:31, 11.01.2018 | i
REKLAMA
Skomentuj

Policjanci z fordońskiego komisariatu prowadzą sprawę identyfikacji mężczyzny, którego zwłoki zostały znalezione 6 stycznia 2018 roku na terenie leśnym przy ulicy Fordońskiej w Bydgoszczy. Dotychczas nie ustalono tożsamości mężczyzny.

"Osoby, które rozpoznają mężczyznę na zdjęciu lub mogą pomóc w ustaleniu jego tożsamości proszone są o kontakt osobisty z funkcjonariuszami Komisariatu Policji Bydgoszcz-Fordon przy ul. Wyzwolenia 122 lub telefoniczny 52 525-58-25, całodobowo 52 525-58-59" - apeluje do mieszkańców Policja w Bydgoszczy.

Prawdopodobny wiek mężczyzny: około 50-60 lat, sylwetka szczupła, włosy blond. Ubrany był w czarną kurtkę, szaro-brązowy sweter, szarą bluzę typu polar z zielonym kapturem zapinaną na zamek błyskawiczny, czarne spodnie dżinsowe, czarne buty. Znaki szczególne: na lewej przedniej części przedramienia niebieski tatuaż przedstawiający głowę kobiety z bujnymi włosami opadającymi po obydwu stronach głowy. Analogicznie na prawym przedramieniu miał niebieski tatuaż przedstawiający głowę kobiety. Obydwa tatuaże miały po około 10-13 cm.

                                                                                         * * *

Aktualizacja: Policja poinformowała nas, że dane personalne mężczyzny zostały ustalone. Policjanci z komisariatu w Fordonie dziękują za okazaną pomoc przy prowadzonej sprawie identyfikacyjnej.

(i)
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© bydgoszcz24.pl | Prawa zastrzeżone | 2018