Zamknij
REKLAMA

Narkotyki miał przy sobie, a w mieszkaniu małą plantację

21:06, 13.06.2018 | i
REKLAMA
Skomentuj
Fot. KWP w Bydgoszczy

Policjanci ze Szwederowa zatrzymali 42-latka podejrzanego o przestępstwa narkotykowe. Kryminalni znaleźli przy nim i w jego domu amfetaminę, marihuanę oraz krzewy konopi. Mężczyzna został tymczasowo aresztowany na dwa miesiące.

Wczoraj (12 czerwca) kryminalni ze Szwederowa ustalili, że 42-letni mieszkaniec Bydgoszczy może zajmować się rozprowadzaniem środków psychoaktywnych. Funkcjonariusze namierzyli mężczyznę na ulicy Chodkiewicza. Podczas legitymowania 42-latek został poddany rewizji.  Policjanci znaleźli przy nim dziewięć porcji z białym proszkiem. Mężczyzna przyznał, że jest to amfetamina. Badanie narkotesterem to potwierdziło.

Wtedy kryminalni pojechali przeszukać jego mieszkanie. Tam przy pomocy psa znaleźli ponad 60 zawiniątek z białym proszkiem, susz roślinny, woreczki z nasionami, młynek, wagę elektroniczną oraz puste woreczki strunowe. Natomiast na terenie posesji policjanci odkryli 10 krzewów konopi w doniczkach. 42-latek został zatrzymany i dowieziony do policyjnego aresztu.

Dzisiaj (13 czerwca) prokurator postawił podejrzanemu zarzuty dotyczące posiadania znacznej ilości narkotyków oraz uprawy konopi. Sąd zaakceptował wniosek oskarżyciela o tymczasowe aresztowanie podejrzanego 42-latka na dwa miesiące.

Fot. KWP w Bydgoszczy

(i)
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (2)

Beonard LorowskiBeonard Lorowski

1 1

To betka w porównaniu z tym, co ja mam u siebie w socjalnym mieszkaniu w Marburgu. 21:20, 13.06.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

Leonard BorowskiLeonard Borowski

3 1

Biały proszek wysokiej jakości tylko u mnie we Fordonie na zapleczu mojego sjupermarketu. 22:04, 13.06.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
© bydgoszcz24.pl | Prawa zastrzeżone