Zamknij
REKLAMA

Kup bilet na przejazd słonecznym pociągiem Arriva RP do Władysławowa

12:18, 21.07.2017 | Materiał partnera
REKLAMA
Skomentuj
Fot. Materiały promocyjne

Arriva RP, pierwszy pasażerski prywatny kolejowy przewoźnik w Polsce, codziennie uruchamia wakacyjne połączenia do Władysławowa. Pociąg „Słoneczny Patrol” odjeżdża z dworca kolejowego Bydgoszcz Główna o godzinie 6:36. Pociąg ten jest kolejną propozycją przewoźnika pociągu międzyregionalnego uruchamianego na zasadach komercyjnych. Do Władysławowa skład dojeżdża w rewelacyjnym czasie 2 godzin i 54 minut, dzięki czemu jest bezkonkurencyjny na tej trasie. W podróż powrotną do Bydgoszczy, pociąg rusza z Władysławowa codziennie o godzinie 16:42, a w weekendy oraz codziennie od 15 lipca do 15 sierpnia dodatkowo o godzinie 18:54.

Do obsługi tych połączeń dedykowane są nowoczesne, klimatyzowane pojazdy mogące poruszać się z prędkością 120 km/h. Składy dostosowane są do przewozu osób niepełnosprawnych oraz o ograniczonej sprawności ruchowej.

W pociągach wakacyjnych obowiązujące specjalne oferty: zniżki na bilety powrotne oraz dla osób podróżujących z rodziną. Honorowane są wszystkie ulgi ustawowe, w tym te najpopularniejsze czyli ulga szkolna dla dzieci powyżej 4 roku życia oraz młodzieży szkolnej (37% zniżki), ulga studencka (51% zniżki) czy Karta Dużej Rodziny (37% zniżki). Ponadto każda osoba, która zakupi bilet na przejazd pociągiem Arriva jest również uprawniona do skorzystania ze zniżek partnerów z Klubu Rabatowego Arriva.

Bilety dostępne są na stronie www.arriva.pl, w kasach biletowych Arriva oraz Przewozów Regionalnych, w aplikacji mobilnej „Arriva Rail” oraz u mobilnych sprzedawców we Władysławowie. Specjalni oznaczeni sprzedawcy są do dyspozycji podróżnych m.in. na dworcu, na plaży i w centrum miasta.

Letnie połączenia to doskonała możliwość bezpośredniego, komfortowego, szybkiego dotarcia na wakacyjny wypoczynek w konkurencyjnie cenie. Wsiadając w poranny pociąg o godzinie 6.36 w Bydgoszczy już o 9.30 można cieszyć się wypoczynkiem nad morzem.

Więcej informacji można znaleźć TUTAJ

(Materiał partnera)
REKLAMA
REKLAMA
© bydgoszcz24.pl | Prawa zastrzeżone | 2018