Zamknij
REKLAMA

Wszędzie blisko, a od zgiełku daleko. Komfortowe „Zielone Zacisze”!

14:26, 28.09.2017 | Artykuł sponsorowany
REKLAMA
Skomentuj

Pod koniec 2018 roku powstaną w Osielsku domy w zabudowie szeregowej (osiem segmentów), których zalety łatwo pokazać, a wady  trudno znaleźć.

Większość z nas chciałaby rzeczy zdawałoby się niemożliwej do spełnienia: mieszkać w miejscu, gdzie można korzystać ze wszystkich możliwości, jakie stwarza duże miasto, a zarazem  cieszyć się stałym kontaktem  z przyrodą. Takie marzenie można spełnić! Nazywa się ono „Zielone Zacisze”

Można mieć na ogrodzonym terenie z wygodną drogą dojazdową dom z garażem i ogródkiem, dużym salonem na parterze, trzema sypialniami na piętrze i dużą łazienką. 11 km od centrum Bydgoszczy, a do Galerii Osielsko niecałe 2 km.  Spokojna lokalizacja, dobry standard budynków i uczciwa cena.

Inwestor AT Invest pomyślał o licznych udogodnieniach – mówi Michał Pacoszyński z Pracowni Nieruchomości i wylicza: - W standardzie znajdzie się m.in. ogrzewanie podłogowe, okna trzyszybowe, wideo domofony i automatyczny system podlewania ogrodu.

Szczegółowe informacje dotyczące sprzedaży segmentów można uzyskać pod numerem telefonu 52 307 07 31 lub w biurze Pracowni Nieruchomości przy ul. Dworcowej 70. W dniach 14 i 15 października warto odwiedzić stoisko Pracowni Nieruchomości podczas Targów Mieszkaniowych, gdzie przygotowana została oferta specjalna.

(Artykuł sponsorowany)
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© bydgoszcz24.pl | Prawa zastrzeżone | 2018