Zamknij
REKLAMA

Nie masz pomysłu na prezent? Odwiedź prezentmarzen.com

00:01, 10.10.2017 | artykuł sponsorowany
REKLAMA
Skomentuj

Nie masz pomysłu na prezent? Lepiej nie mogłeś trafić! Prezentmarzen.com to doskonałe miejsce, w którym znajdziesz podarunek dla bliskiej Ci osoby, kontrahenta lub kolegi czy koleżanki z pracy na każdą okazję!

Już 7 października prezentmarzen.com otwiera się dla bydgoszczan. Specjalne stoisko czekać będzie na wszystkich klientów w Galerii Pomorskiej przy ul. Fordońskiej 141. Przyjdź i sprawdź naszą ofertę. Na pewno się nie zawiedziesz!

Dla niej, dla niego, dla dwojga, dla dzieci, a może dla firm? Za kierownicą, w powietrzu, w wodzie, kreatywnie, a może na sportowo? Tylko u nas znajdziesz szereg atrakcyjnych podarunków podzielonych na kategorie tematyczne. Wystarczy wejść na stronę www.prezentmarzen.com i wybrać interesujący nas produkt.

Wśród oferowanych w Bydgoszczy i okolicy atrakcji znalazły się m.in. lot motoparalotnią lub samolotem, przejażdżka Ferrari lub coś dla duszy i ciała czyli masaż gorącymi kamieniami. Prezentmarzen.com to także atrakcyjne pakiety spa, pobytowe w luksusowych hotelach i inne atrakcje. Więcej znajdziesz na www.prezentmarzen.com

Do każdego z zakupionych u nas prezentów możliwe jest dołączenie vouchera prezentowego, zawierającego opis podarunku, życzenia oraz numer rezerwacyjny uprawniający do realizacji kuponu. Elegancki voucher prezentowy może zostać wysłany na adres korespondencyjny klienta lub osoby obdarowanej.

Już wkrótce na Bydgoszcz24 konkurs z nagrodami, ufundowanymi przez www.prezentmarzen.com!

(artykuł sponsorowany)
REKLAMA
REKLAMA
© bydgoszcz24.pl | Prawa zastrzeżone | 2018