Zamknij
REKLAMA

River Tower. Standard na najwyższym poziomie, a ceny… bydgoskie

13:04, 14.11.2017 | artykuł sponsorowany

Budynku o takim standardzie jeszcze w Bydgoszczy nie było. Na dodatek będzie najwyższy w mieście i bajecznie zlokalizowany. Jaka jest cena za luksus mieszkania w River Tower?

Inaczej niż luksus mieszkania w rosnącym nad Brdą 65-metrowym budynku nazwać nie można: wspaniałe otoczenie (piękna zieleń, rzeka, tereny spacerowe), wszędzie blisko (parę minut pieszo do ścisłego centrum miasta, w bliskiej odległości kompleks sportowy i centra handlowe), rewelacyjne wyposażenie budynku (restauracja, sala konferencyjna, siłownia, sala zabaw dla dzieci), komfortowe mieszkania.

Komfortowe mieszkania w wysokościowcach na terenie Warszawy kosztują majątek. Średnia cena za metr kwadratowy w drapaczu chmur przy ul. Złotej, gdzie mieszkają Anna i Robert Lewandowscy wynosi 28 tys. zł. A na  najwyższych piętrach  dwa razy tyle.

Mieszkanie na szczycie River Tower można kupić w cenie 7,9 tys. zł za metr kwadratowy. Te na niższych kondygnacjach są dużo tańsze. Oferta jest bardzo zróżnicowana, począwszy od mieszkań niedużych (44 m²), przez trójpokojowe  (59 m²)  i czteropokojowe (67 m²),  aż po dwupoziomowe apartamenty o powierzchni 125 m² .

Możliwe jest indywidualne zaprojektowanie układu mieszkania! - W zależności od potrzeb naszych klientów gwarantujemy dostosowanie powierzchni lokalu do wszelkich ich wymagań - zapewnia Agnieszka Żbikowska, asystentka prezesa spółki KWK Construction, która jest inwestorem.

Mieszkańcy River Tower będą mogli się czuć bezpiecznie, bo nawet na korytarze nikt bez karty magnetycznej się nie dostanie. Powierzając swoje pieniądze, klienci decydujący się na zawarcie umowy też mogą czuć się bezpiecznie. Nie będą one wpłacane bezpośrednio na konto dewelopera tylko będą lokowane na rachunkach powierniczych. Każda z rodzin będzie dokonywała wpłat na indywidualny numer rachunku przypisany do danego lokalu.

(artykuł sponsorowany)
REKLAMA
© bydgoszcz24.pl | Prawa zastrzeżone