Zamknij
REKLAMA

Asseco bierze trzy piętra w Arkada Business Park

22:06, 29.11.2017 | i
REKLAMA
Skomentuj
Fot. Jacek Nowacki

Asseco Poland, największy polski producent oprogramowania umacnia swoją obecność w Bydgoszczy. Zespół Asseco już niebawem przeniesie się do większego biura, które będzie położone w nowoczesnym kompleksie biurowym Arkada Business Park przy ulicy Fordońskiej 2.

Asseco Poland rozwija oddział w Bydgoszczy. Już wkrótce zajmie trzy piętra o łącznej powierzchni ponad 3000 m2 w nowoczesnym kompleksie biurowym Arkada Business Park przy ulicy Fordońskiej 2.   - Nowe biuro na pewno zwiększy komfort pracy naszych pracowników. W budynku zostaną otwarte m.in. centrum medyczne, parking dla rowerów z szatnią, restauracja i kawiarnia, z których będą mogli korzystać. W przestrzeni należącej do Asseco zostaną również przygotowane strefy chillout. Układ pomieszczeń jest typu gabinetowego. Mamy nadzieję, że dzięki tym udogodnieniem naszym pracownikom będzie pracowało się wygodniej. Obecnie kończymy pracę nad zaaranżowaniem i podziałem przestrzeni w nowym biurze – powiedział Jacek Tomkiewicz, Dyrektor Działu Administracji, Asseco Poland.

Z uwagi na międzynarodowy charakter prowadzonych projektów dla branży energetycznej, stale potrzebujemy dostępu do specjalistów. Szukamy przede wszystkim programistów, także tych ze znajomością technologii webowych, projektantów, analityków, testerów oraz specjalistów ds. serwisu Nowa siedziba ułatwi nam to zadanie – podkreśliła Bożena Knitter, dyrektor Działu Produkcji Pionu Energetyki i Gazownictwa, Asseco Poland.

                                                                                          * * *

Bydgoszcz jest jednym z kluczowych ośrodków Asseco, który zatrudnia obecnie ponad 170 pracowników. To tu jest tworzony i rozwijany flagowy produkt dla sektora energetycznego, czyli Asseco Utility Management Solutions (Asseco AUMS). Bydgoski zespół jest zaangażowany w pracę także nad największym w historii projektem, realizowanym przez polską firmę IT w Afryce. W jego ramach Asseco współpracuje z etiopską rządową agencją Information Network Security Agency (INSA). Spółka dostarczyła i uruchomiła już kompleksowy system informatyczny do zarządzania danymi odczytowymi, oparty o rozwiązanie Asseco AUMS. Świadczy również usługi doradcze, m.in. związane z rozwojem oprogramowania klasy ERP, a także wymianą wiedzy na temat technologii informatycznych, które umożliwiają budowę nowoczesnego rynku energii w Etiopii.

(i)
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (2)

Dobrze,że naszeDobrze,że nasze

3 1

miasto -Królewska Bydgoszcz rozwija się POmimo wiecznego rzucania nam kłód POd nogi przez pasożyta, pokrzyżackiego To-RUŃka. 21:49, 04.01.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

realistarealista

0 1

Niestety, ciągle zwija się. Młodzi wyjeżdżają, zwłaszcza uzdolnieni, zaczynający studia poza Bydgoszczą. 10:41, 05.01.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
© bydgoszcz24.pl | Prawa zastrzeżone