Zamknij
REKLAMA

Siatkarze Łuczniczki szlifują formę przed nowym sezonem PlusLigi

14:40, 05.09.2017 | i
REKLAMA
Skomentuj
Fot. Jacek Nowacki

30 września siatkarze Łuczniczki meczem z Onico Warszawa we własnej hali rozpoczną nowy sezon w PlusLidze. Przez najbliższe trzy tygodnie bydgoszczanie formę szlifować będą na turniejach. Kibicom zaprezentują się 19 września w hali Łuczniczka przed tradycyjnym już meczem ze Skrą Bełchatów.
 

Już za niecały miesiąc siatkarze Łuczniczki Bydgoszcz rozegrają pierwszy mecz nowego sezonu w PlusLidze z Onico Warszawą. Wcześniej czekają ich turnieje towarzyskie i sparingi.

Po ponad miesiącu przygotowań do nowego sezonu siatkarze Łuczniczki rozegrali pierwszy sparing, pokonując 4:1 APP Krispol Września. Teraz czekają ich mecze z zespołami z PlusLigi. Od 7 września uczestniczyć będą w  turnieju Falkon Cup o Puchar Prezydenta Miasta w Elblągu. Turniej pokaże, jaki jest potencjał nowego zespołu.

Już w czwartek, 7 września, czeka bydgoszczan mecz z LOTOS-em Treflem Gdańsk. W drugim spotkaniu turnieju w Elblągu ZAKSA Kędzierzyn-Koźle zagra z Indykpolem AZS Olsztyn. W piątek rozegrane zostaną mecze o I i III miejsce.

Tydzień później Łuczniczka wyruszy na turniej do Warszawy na XII Memoriał Zdzisława Ambroziaka, a po nim 19 września zagra  mecz o Puchar Prezydenta Miasta Bydgoszczy. Jeszcze przed rozgrywkami PlusLigi bydgoszczanie zagrają na Międzynarodowym Turnieju Piłki Siatkowej w Starachowicach.

Sparingi Łuczniczki Bydgoszcz - wrzesień:

7-8.09 – Falkon Cup o Puchar Prezydenta Elbląga
Uczestnicy: Łuczniczka Bydgoszcz, LOTOS Trefl Gdańsk, ZAKSA Kędzierzyn-Koźle, Indykpol AZS Olsztyn

15-17.09 – XII Memoriał Zdzisława Ambroziaka
Uczestnicy: Łuczniczka Bydgoszcz, LOTOS Trefl Gdańsk, ZAKSA Kędzierzyn-Koźle, Onico Warszawa, GKS Katowice, Indykpol AZS Olsztyn

19.09, godz. 18:00 – Mecz o Puchar Prezydenta Bydgoszczy i prezentacja zespołu (HSW Łuczniczka)
Uczestnicy: Łuczniczka Bydgoszcz, PGE Skra Bełchatów

22-23.09 - Międzynarodowy Turniej Piłki Siatkowej w Starachowicach
Uczestnicy: Łuczniczka Bydgoszcz, Cerrad Czarni Radom, Indykpol AZS Olsztyn, Abiant Lycurgus Groningen – mistrz Holandii.

PlusLigę Łuczniczka rozpocznie 30 września meczem we własnej hali z Onico Warszawa.

(i)
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© bydgoszcz24.pl | Prawa zastrzeżone | 2018