Zamknij
REKLAMA

Jutro bicie rekordu świata w podciąganiu. W Bydgoszczy i Świeciu

14:55, 08.09.2017 | j
REKLAMA
Skomentuj
Zdjęcia ze strony organizatora WORLD PULL-UP DAY

9 września przypada World Pull Up Day (Światowy Dzień Podciągania). Każdy może przyczynić się do awansu Polski w światowym  rankingu. Starczy prawidłowo podciągnąć się na drążku.

Coraz większą popularność zyskuje wielkie święto street workoutu, jakim jest World Pull Up Day. Swoich sił w podciąganiu się na drążku może spróbować każdy, bez względu na wiek, płeć i kondycję. Od sumy podciągnięć w skali kraju zależy miejsce, jakie zdobędzie Polska w światowej rywalizacji. Dwa lata zamykaliśmy trzecią dziesiątkę. W zeszłym roku zajęliśmy 4. miejsce na 74 kraje biorące udział w tym wydarzeniu.

Organizatorem dnia podciągania w naszym mieście  jest Street Workout Bydgoszcz. Chętni do włączenia się do walki o dobry wynik mogą to uczynić w sobotę w godzinach od 10.00 do 18.00  w trzech miejscach: na Wyspie Młyńskiej oraz na placach  Street Workout  w  parku Chełmińskim i przy Kanale Bydgoskim.

Natomiast w  Świeciu będzie się można podciągać do godz. 16.00 na Dużym Rynku. - Przyjdźcie i dorzućcie swoją cegiełkę, podciągnijcie się te kilka/naście/dziesiąt razy dla wspólnego dobra, podzielcie się pozytywną energią i pozbądźcie tej negatywnej. Będziemy na was czekać, pokażemy jak to się robi i będziemy was motywować byście wykonali jak najwięcej powtórzeń - zachęcają organizatorzy, którymi są Square - Fitness & Body Motivation i Street Workout Świecie.

(j)
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© bydgoszcz24.pl | Prawa zastrzeżone | 2018