Zamknij
REKLAMA

Oto drużyna Pałacu. Za kilka dni ruszy Liga Siatkówki Kobiet

15:04, 09.10.2017 | i
REKLAMA
Skomentuj
Pałac Bydgoszcz. Fot. Jacek Nowacki

Dzisiaj w hali Łuczniczki zaprezentowała się siatkarska drużyna Pałacu Bydgoszcz. Liga Siatkówki Kobiet rusza za kilka dni.

W ubiegłym roku siatkarki Pałacu zaskoczyły na starcie wszystkich ekspertów kobiecej siatkówki w Polsce. Przez kilka kolejek rozgrywek pałacanki walczyły o miejsce w pierwszej czwórce w Polsce. Druga część sezonu była jednak już zdecydowanie gorsza. Ostatecznie Pałac zajął 12. miejsce. Z jakimi nadziejami pałacanki przystępują do nowego sezonu?

- Skład mamy młody - powiedział trener Piotr Makowski. - Mamy jednak też doświadczone zawodniczki - dodał trener drużyny Pałacu, wymieniając Joannę Kuligowską i Magdę Mazurek, która po kilku sezonach przerwy wraca do siatkówki. - W zakresie podstawowym zrealizowaliśmy wszystko, co zaplanowaliśmy. Może zabrakło nam sparingu na dużej hali Łuczniczki. Głównie graliśmy na wyjazdach, a z Piłą na hali Artego. Do sezonu jesteśmy przygotowani dobrze i myślę, że pokażemy się z dobrej strony - ocenił przygotowania do rozgrywek ligowych trener bydgoszczanek.  Zadanie, jakie stoi przed zespołem to zajęcie bezpiecznego miejsca w tabeli od 1 do 10. - Będziemy grać tak, żeby to miejsce było jak najwyższe - zaznaczył Piotr Makowski.

Pierwszy mecz w Polskiej Lidze Siatkówki drużyna Pałacu zagra w Rzeszowie, 14 października, z Developres SkyRes. W Łuczniczce pałacanki zobaczymy tydzień później, 21 października, w konfrontacji z Impelem Wrocław.

(i)
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© bydgoszcz24.pl | Prawa zastrzeżone | 2018