Zamknij

Zapraszamy na Czerwone Gitary! Mamy bilety!

11:38, 09.01.2018 | i
REKLAMA
Skomentuj

10 lutego (sobota) o godz. 19 w Filharmonii Pomorskiej odbędzie się  koncert legendy polskiej muzyki bigbitowej - Czerwonych Gitar. Na to wyjątkowe wydarzenie muzyczne mamy bilety!

Zespół, który od blisko 50 lat wzrusza swoimi piosenkami. Czerwone Gitary powstały 3 stycznia 1965 roku w Gdańsku.  Nazwali się "Czerwone Gitary", bo taki był kolor gitar, na   których grali.  Już trzecie pokolenie Polaków śpiewa ich przeboje. W ponaddwugodzinnym koncercie zabrzmią takie hity jak: "No bo ty się boisz myszy", "Ciągle pada", "Płoną góry, płoną lasy", "Nie spoczniemy", "Takie ładne oczy", "Tak bardzo się starałem". Muzycy zaśpiewają również piosenki Krzysztofa Klenczona - jednego z najpopularniejszych twórców i wykonawców polskiej muzyki pop, którego takie przeboje jak: "Historia jednej znajomości", "Kwiaty we włosach", "Powiedz stary, gdzieś Ty był", "10 w skali Beauforta", "Matura", czy "Biały krzyż", zostaną też przypomniane na tym koncercie. Nie zabraknie również piosenek, z ostatniego okresu działalności grupy.

Występy Czerwonych Gitar są zawsze bardzo gorąco przyjmowane przez widzów i dostarczają wyjątkowych wzruszeń, a wieloletnie sukcesy i osiągnięcia tego zespołu, uczyniły go laureatem plebiscytu na najpopularniejszy Polski Zespół XX wieku.

Na koncert mamy trzy podwójne bilety. Aby się o nie ubiegać, wystarczy przesłać na nasz adres konkurs@bydgoszcz24.pl odpowiedź na pytanie: Jaki związek z Czerwonymi Gitarami ma jedna z kładek łączących Wyspę Młyńską z miastem? Spośród autorów trafnych odpowiedzi wylosujemy trzy podwójne bilety, które będą do odbioru w naszej redakcji (ul. Dworcowa 39/7) do 25 stycznia br . Konkurs trwa do 18 stycznia br., do godz. 12. Zwycięzców o wygranej poinformujemy mailami 15 minut później.

Odpowiedź: Nosi imię Krzysztofa Klenczona.

 

Czerwone Gitary

Filharmonia Pomorska - 10.02.2018, godz. 19

Bilety: 75 zł (biletyna.pl, bilety24.pl, ticketpro.pl, sieć Empik i Media Markt)

(i)
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© bydgoszcz24.pl | Prawa zastrzeżone