Zamknij

Ferie na jazzowo w filharmonii. Mamy zaproszenia

11:43, 14.02.2018 | i
REKLAMA
Skomentuj

W poniedziałek, 19 lutego, Filharmonia Pomorska zaprasza  na godz. 11 na koncert z muzyką, która porwie słuchaczy w każdym wieku. Największe, najbardziej popularne standardy muzyki jazzowej i rozrywkowej zagrają wspaniali bydgoscy jazzmani i wokaliści. Na ten fascynujący koncert mamy zaproszenia!

Jeśli ktoś uważa, że w filharmonii jest drętwo,  koniecznie musi przyjść na ten koncert feriowy. Znakomici jazzmani bydgoscy przekonają niedowiarków, że filharmonia fascynującą i porywającą muzyką stoi. Udowodnią to wspaniali młodzi wokaliści Judyta i Matusz, i w ogóle w poniedziałek, jak mówi lider Piotr Dąbrowski – „będzie rytmicznie, będzie filmowo, będą bezkompromisowe i wirtuozowskie improwizacje”, bo największe, najbardziej popularne standardy muzyki jazzowej czy rozrywkowej bawią doskonale słuchaczy w każdym wieku.

Na czele big bandu w tym koncercie stanie lider Piotr Dąbrowski, pianista, dyrygent, aranżer, który od 2005 r. zajmuje się prowadzeniem zespołów: Jazz Big Band ’75 i Junior Jazz Big Band ’75 w Pałacu Młodzieży oraz Big Band UKW.

Na koncert mamy cztery podwójne zaproszenia. Aby się o nie ubiegać, wystarczy przesłać na nasz adres: konkurs@bydgoszcz24.pl odpowiedź na pytanie: "What a Wonderful World" - dzięki komu ten przebój zna cały świat? Spośród autorów trafnych odpowiedzi wylosujemy cztery podwójne zaproszenia, które będą do odbioru w kasie filharmonii przed koncertem. Konkurs trwa do piątku, 16 lutego, do godz. 12. Zwycięzców o wygranej poinformujemy mailami 15 minut później.

Odpowiedź: Louis Armstrong

KONCERT NA FERIE
poniedziałek, 19 lutego, godz. 11:00 - Filharmonia Pomorska
FERIE NA JAZZOWO
Judyta Wenda śpiew
Mateusz Wiśniewski śpiew
Marcin Grabowski bas
Jakub Marszałek trąbka
Marek Marszałek saksofon
Maciej Olesiński gitara
Waldemar Franczyk perkusja
Piotr Dąbrowski fortepian, instrumenty klawiszowe
Dorota Borowicz przygotowanie i prowadzenie

W programie m.in.:
1. Mo' Better Blues – instrumentalny
2. Fever – Mateusz
3. Can You Feel – z filmu Król Lew – Judyta
4. Just The Two Of Us – Judyta i Mateusz
5. What a Wonderful World – instrumentalnie, Jakub Marszałek - trąbka
6. Udało prawie się (Almost There) – z filmu Księżniczka i żaba – Judyta
7. Hello Dolly – Jakub Marszałek śpiew i trąbka
8. Watermelon Man – instrumentalny
9. Everything – Mateusz
10. Sway – Mateusz
11. I Feel Good – Judyta

Bilety do nabycia na www.bilety24.pl, w kasie biletowej FP oraz w Biurze Podróży „Wakacyjny świat” ul. Magnuszewska 8, tel. 52 320 52 29.

(i)
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (2)

mistrz propagandymistrz propagandy

1 1

Oryginalna jest informacja w portalu, że w koncerty w Filharmonii są drętwe, ale jeden będzie niedrętwy, więc na ten jeden warto przyjść. Nie ma to jak skuteczna antypromocja. 16:53, 18.02.2018

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

ObywateluObywatelu

0 0

Nie *%#)!& bez sensu
A.Mleczko 19:41, 19.02.2018


© bydgoszcz24.pl | Prawa zastrzeżone