Dr hab. Przemysław Grzybowski z Nagrodą Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego

15:51, 16.12.2017 | i
REKLAMA
Skomentuj

Dr hab. Przemysław Grzybowski z UKW został wyróżniony Nagrodą Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego. Jest jedynym naukowcem z naszego regionu, spośród 60 najlepszych przedstawicieli świata akademickiego w kraju nagrodzonych w tym roku tą prestiżową nagrodą polskiej nauki.

Nagroda Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego przyznawana jest przez ministra nauki za wybitne osiągnięcia naukowe, indywidualne i zbiorowe, także za osiągnięcia dydaktyczne oraz sukcesy organizacyjne dokonane w mijającym roku. Dr hab. Przemysław Grzybowski z Katedry Pedagogiki Ogólnej i Porównawczej Wydziału Pedagogiki i Psychologii UKW otrzymał tę nagrodę za osiągnięcia naukowe I stopnia. Jest jedynym naukowcem z naszego regionu, który dostąpił tego zaszczytu w tegorocznym rozdaniu nagród. Bydgoskiemu naukowcowi nagrodę podczas uroczystości w Warszawie wręczył wicepremier Jarosław Gowin.

Dr hab Przemysław Grzybowski jest również znanym działaczem charytatywnym, wolontariuszem, angażującym się w szereg akcji, szczególnie wobec dzieci ubogich i ciężko chorych. Kojarzony jest z Fundacją „Dr Clown”.

(i)
REKLAMA

Komentarze (1)

Gratulacje !!Gratulacje !!

4 2

Pilnująca zawsze ministra J.Gowina tow? toruńska Iwona Michałek, oczywiście jak przystało na polityków toruńskich wróg Bydgoszczy, że też na to pozwoliła? 11:13, 17.12.2017

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

© bydgoszcz24.pl | Prawa zastrzeżone | 2018