Wędrówka do betlejemskiej stajenki dzieci z Przedszkola Niepublicznego Borowiki

17:49, 17.12.2017 | i
REKLAMA
Skomentuj
Fot. Jacek Nowacki

W niedzielę poprzedzającą Wigilię świąt Bożego Narodzenia w kościele parafii św. Łukasza Ewangelisty odbył się niezwykły koncert. Dzieci z Przedszkola Niepublicznego Borowiki zaprezentowały aktorskie oraz taneczno – wokalne talenty podczas przedstawienia “Wędrówka do betlejemskiej stajenki”.

Przedszkolaki z Przedszkola Niepublicznego Borowiki znakomicie aktorsko odegrali dzisiaj role w przedstawieniu “Wędrówka do betlejemskiej stajenki”. Była Maryja, św. Józef, aniołowie, Trzej Królowie, pasterze i rzymscy żołnierze. Mali aktorzy z pasją i poświęceniem  odtworzyli swoje role. 5-, 6-letni aktorzy swym pięknym występem podbili serca publiczności. W ten sposób przedszkolaki zbierają pieniądze, za które zostaną zakupione najpotrzebniejsze ubrania dla wychowanków Bydgoskiego Zespołu Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych, mieszkających  w domu usamodzielniającym przy ul. Bora-Komorowskiego.

Po spektaklu odbył się kiermasz własnoręcznie wykonanych ozdób świątecznych i loteria fantowa.

Jasełka zakończył koncert kolęd w wykonaniu Agnieszki Kartaszewicz-Szczepańczyk i Dawida Kartaszewicza. Na pianinie zagrał Piotr Szczepańczyk, a Marcin Bączkowski na gitarze.

(i)
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© bydgoszcz24.pl | Prawa zastrzeżone | 2018