Zamknij

niedziela, 10.12, godz. 16.00

Pałac Nowy w Ostromecku

Bilety: wstęp 15 zł, ulgowy 10 zł

Wykonawcy: Kamila Abrahamowicz-Szlempo - śpiew, Grzegorz Nadolny - kontrabas, Michał Szlempo - fortepian i studenci Katedry Jazzu.

Kamila Abrahamowicz-Szlempo – wokalistyka, a także dyplomowana dyrygentka i skrzypaczka. Jest laureatką m.in. II nagrody Piątych Międzynarodowych Zmagań Jazzowych w Szczecinie w 2006 r. Na rynku muzycznym zadebiutowała płytą „Wherever You Go”, wydaną w 2015 r.

Michał Szlempo – pianista, klawiszowiec i dyrygent, wykładowca Akademii Muzycznej im. F. Nowowiejskiego w Bydgoszczy. Laureat wielu nagród jazzowych, m.in. II nagrody podczas I Student Jazz Festiwal w Bydgoszczy oraz II nagrody z big bandem bydgoskiej akademii muzycznej w Nowym Tomyślu.

Grzegorz Nadolny - absolwent Akademii Muzycznej w Bydgoszczy, wszechstronny basista z jednakowym powodzeniem grający na gitarze basowej jak i kontrabasie. Zadebiutował w jazz-rockowej formacji „West” w 1990 r. Przez wiele lat współpracował z perkusistą Jackiem Pelcem. Jednocześnie współtworzył trio wibrafonisty Karola Szymanowskiego, Asocjację awangardowego trębacza Andrzeja Przybielskiego, trio pianisty Krzysztofa Herdzina, Big Band Józefa Eliasza i inne.

Fot. Marek Hofman

© bydgoszcz24.pl | Prawa zastrzeżone