Zamknij

Żona prezydenta Włocławka dostała pracę w miejskiej spółce

13:19, 07.10.2017 | G.S.
REKLAMA
Skomentuj
Od lewej wiceprezydent Włocławka, Barbara Moraczewska, prezydent Marek Wojtkowski, Agata Wojtkowska, Łukasz Zbonikowski. Fot. Michał Imoczyński

Agata Wojtkowska, żona prezydenta Marka Wojtkowskiego dostała pracę w podległej miastu spółce - zespole miejskich przychodni. Popołudniami będzie zajmować się tam marketingiem. 

Żona prezydenta Włocławka od lat pracuje na pełny etat w liceum ogólnokształcącym w Lubrańcu. Uczy języka polskiego. Właśnie dostała także pracę we Włocławku, w Miejskim Zespole Opieki Zdrowotnej. To jedna z miejskich spółek, prowadząca zespół miejskich przychodni.  

Agata Wojtkowska z rozmowie z Dzień Dobry Włocławek twierdzi, że szukała pracy. - W zeszłym roku ukończyłam studia podyplomowe i akurat było takie stanowisko - mówi. 

- Powiedziałam mężowi, że ja wcale nie muszę zabiegać o to stanowisko. Bez akceptacji z jego strony, nie starałabym się o tę pracę. Marek jest świadomy, że będzie z tego powodu atakowany - dodaje Agata Wojtkowska. 

Żona prezydenta Włocławka twierdzi, że godzenie pracy w Lubrańcu i we Włocławku nie będzie dla niej problemem. Od rana, jak dotychczas, pracuje w szkole, a w MZOZ na pół etatu, popołudniami. 

Agata Wojtkowska dwa razy bez powodzenia startowała w wyborach na burmistrza Lubrańca. 

(G.S.)
REKLAMA

Komentarze (2)

zzzxzzzzxz

1 1

to ta po prawej , czy po lewej 21:30, 07.10.2017

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

torbydtorbyd

1 2

B24 schodzi na psy, albo w Bydgoszczy jest tak ok. Piszcie jeszcze o kochance sołtysa w Pcimiu dolnym bo w Bydgoszczy nie ma tematów. 10:49, 08.10.2017

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

© bydgoszcz24.pl | Prawa zastrzeżone | 2018