Zamknij

Bijatyka w Toruniu. Jedna osoba ugodzona nożem nie żyje

16:40, 17.04.2017 | i
REKLAMA
Skomentuj
Źródło: www.ddtoruń. pl

Wczesnym rankiem na ulicy Chełmińskiej w Toruniu doszło do bijatyki. W jej trakcie jedna z osób została prawdopodobnie ugodzona nożem w brzuch i trafiła do szpitala. Pomimo usilnych starań lekarzy 28-letni mężczyzna zmarł. 


Dzisiaj, w świąteczny poniedziałek, około godziny 4:20  na ulicy Chełmińskiej w Toruniu doszło do bójki, w której udział wzięło  kilkanaście osób. Jedna z osób została prawdopodobnie ugodzona nożem w brzuch i trafiła do szpitala. Niestety, pomimo usilnych starań lekarzy, 28-letni mężczyzna zmarł.

Policjanci natychmiast przystąpili do ustalania okoliczności oraz  zabezpieczania śladów i dowodów tego zdarzenia. W wyniku ich działań po kilkudziesięciu minutach  w jednym z mieszkań  zatrzymali dwóch mężczyzn. Byli to 19- i 21-letni mieszkańcy Torunia. Młodszy z nich był trzeźwy, starszy miał ponad pół promila alkoholu w organizmie. Czynności wykonywane przez policjantów wykazały, że 28-latek to nie jedyny pokrzywdzony w tej sprawie. Okazało się bowiem, że podczas tego zdarzenia niegroźnych  obrażeń  klatki piersiowej doznał również 31-letni mieszkaniec Torunia. Na szczęście  nie wymagał on  hospitalizacji.

 

Teraz śledczy będą weryfikować i ustalać udział  i rolę poszczególnych osób w tym zdarzeniu. Sprawę prowadzi Wydział Kryminalny Komendy Miejskiej Policji w Toruniu pod nadzorem Prokuratora Prokuratury Rejonowej Toruń Centrum Zachód, który nadzorował czynności na miejscu - informuje podinsp. Wioletta Dąbrowska, oficer prasowy KMP w Toruniu.
 

(i)
REKLAMA

Komentarze (1)

JJJJ

0 0

To jest serwis o tej zadupnej Bydgoszczy 24h czy o Toruniu 25? 22:22, 17.04.2017

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

© bydgoszcz24.pl | Prawa zastrzeżone | 2018