Zamknij
REKLAMA

Zginął 25-letni motocyklista. Drogę zajechała mu rolnicza przyczepa

11:10, 04.08.2017 | i
REKLAMA
Skomentuj

Do tragicznego wypadku doszło 3 sierpnia około godz. 17.00 na drodze krajowej nr 91 w gminie Lubień Kujawski (pow. włocławski). 25-letni motocyklista, po przewiezieniu do szpitala, zmarł w wyniku odniesionych obrażeń.

Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że w kierunku Łodzi jechało dwóch motocyklistów - 25- i 27-latek. W przeciwnym kierunku natomiast poruszał się ciągnik rolniczy z przyczepą kierowany przez 27-latka. W pewnym momencie ciągnik zaczął skręcać w lewo i wówczas uderzył w niego jeden z motocykli. Drugi motocyklista zdołał uniknąć zderzenia, jednak stracił panowanie nad pojazdem i przewrócił się. Obaj motocykliści przetransportowani zostali do szpitala. Niestety, jeden z nich, 25-latek zmarł.

- Policjanci ustalili, że zarówno drugi motocyklista, jak i kierujący pojazdem rolniczym byli trzeźwi. Śledczy pod nadzorem prokuratora prowadzą postępowanie, które wyjaśni wszystkie okoliczności tego tragicznego zdarzenia drogowego - informuje nadkom. Joanna Seligowska-Ostatek z Zespołu Komunikacji Społecznej KMP we Włocławku.

(i)
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© bydgoszcz24.pl | Prawa zastrzeżone | 2018