Zamknij
REKLAMA

Kto i z jakiego powodu spłonął w samochodzie pod Lipnem?

18:18, 08.11.2017 | i
REKLAMA
Skomentuj
Fot. KWP w Bydgoszczy

Wczoraj (7.11.2017), w Julkowie (gm. Tłuchowo - powiat lipnowski) doszło do zapalenia się samochodu osobowego. Jak się okazało po przeprowadzonej przez strażaków akcji gaśniczej, w pojeździe znajdowały się szczątki ludzkie. Trwają czynności zmierzające do wyjaśnienia sprawy.

Wczoraj, ok. godz. 14.30, dyżurny lipnowskiej policji otrzymał od strażaków informacje o pożarze auta na terenie miejscowości Julkowo. Spłonął osobowy opel corsa. Pożar był na tyle duży, że do jego ugaszenia wezwano straż pożarną. Po zakończeniu akcji gaśniczej strażacy dokonali makabrycznego odkrycia. Okazało się, że w pojeździe znajdują się szczątki ludzkie. Policjanci pod nadzorem prokuratury badają okoliczności tej tragedii.  

- Ze wstępnych ustaleń wynika, że do zapalenia się auta mogło dojść w wyniku zwarcia instalacji elektrycznej w pojeździe. Trwają także czynności zmierzające do potwierdzenia danych osoby, która w chwili pożaru znajdowała się wewnątrz auta. Decyzją prokuratora zabezpieczono odnalezione szczątki ludzkie i pojazd w celu przeprowadzenia dalszych czynności - poinformowała oficer prasowy KPP w Lipnie mł. asp. Małgorzata Małkińska.

(i)
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© bydgoszcz24.pl | Prawa zastrzeżone