Zamknij
REKLAMA

Trzy samochody zderzyły się na skrzyżowaniu Wyszyńskiego z Curie-Skłodowskiej

20:06, 23.11.2017 | i
REKLAMA
Skomentuj
Zdjęcie nadesłane

Volkswagen wjechał na czerwonym świetle na skrzyżowanie Curie-Skłodowskiej z Wyszyńskiego i uderzył w dwa prawidłowo jadące samochody: volvo i chevroleta, po czym uderzył w słup ze znakiem drogowym przy ścieżce rowerowej. Trzy osoby odniosły niewielkie obrażenia i zostały odwiezione na obserwację do szpitala.

Na skrzyżowaniu ulic Stefana Kardynała Wyszyńskiego z Curie-Skłodowskiej do wypadków nie powinno dochodzić, ponieważ ruch regulowany jest sygnalizacją świetlną. Chyba że ktoś się zamyśli i zignoruje czerwone światła. Kierowcy volkswagena przydarzyło się to dzisiaj ok. godz. 17. Niespodziewanie wjechał na jadące "na zielonym" volvo i chevroleta. Kolizja z dwoma autami wyrzuciła volkswagena na słup znaku drogowego przy ścieżce rowerowej.

- Kierowca volkswagena, jedna pasażerka z chevroleta i jedna z volvo zostały odwiezione do szpitala na obserwację. Kierowca volkswagena był trzeźwy. Za spowodowanie kolizji został ukarany mandatem - poinformował mł. asp. Piotr Duziak z Zespołu Prasowego KWP w Bydgoszczy.

(i)
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© bydgoszcz24.pl | Prawa zastrzeżone