Zamknij
REKLAMA

4-letni chłopiec zginął w zderzeniu samochodów pod Grudziądzem

12:06, 27.11.2017 | i
REKLAMA
Skomentuj
Fot. KWP w Bydgoszczy

W tragicznym wypadku samochodowym pod Grudziądzem w niedzielę, 26 listopada, zginął 4-letni chłopiec.


W niedzielę (26.11) około godz. 11:40 w Mełnie (powiat grudziądzki) doszło do tragicznego  w skutkach wypadku drogowego. Kierujący pojazdem marki Ford Focus, 23-letni mieszkaniec powiatu iławskiego, wjeżdżając na skrzyżowanie dróg wojewódzkich nr 533 i 538, nie udzielił pierwszeństwa przejazdu kierującemu samochodem marki Volkswagen Passat 18-letniemu grudziądzaninowi i doszło do zderzenia obu samochodów.

W wyniku zdarzenia śmierć na miejscu poniósł 4-letni pasażer forda. Kierowca forda został przetransportowany śmigłowcem do szpitala w Bydgoszczy. Obrażenia ciała odniosła również 14-letnia pasażerka podróżująca volkswagenem, która została zabrana przez karetkę pogotowia do szpitala w Grudziądzu.

- Policjanci pod nadzorem prokuratora z Prokuratury Rejonowej w Grudziądzu wykonali oględziny miejsca wypadku oraz zabezpieczyli wszystkie ślady. Teraz okoliczności tego zdarzenia będą wyjaśniać prokuratura oraz funkcjonariusze z komendy miejskiej - poinformował sierż. sztab. Maciej Szarzyński z grudziądzkiej komendy policji.

(i)
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© bydgoszcz24.pl | Prawa zastrzeżone