Technolog odzieży / krojczy (nr 6015)

Miejsce pracy: Bydgoszcz, powiat: m. Bydgoszcz, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: Przygotowanie i krojenie tkanin zgodnie z projektem. Nadzór nad procesem produkcji odzieży (również pojedyncze zamówienia indywidualne). Współpraca z zespołem krawców.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 01.10.2018
Wynagrodzenie brutto: od 2 100 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe, odzieżowe
    Zawód:
    • Krojczy (wymagany staż - lata: 5)
      Pozostałe wymagania
      Inne wymagania: [Umiejętność 1] : Praktyczna znajomość zasad kroju, konstrukcji i technologii szycia (odzież damska i męska, lekka i ciężka). Doświadczenie na podobnym stanowisku.
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: kontakt przez PUP
      Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu
      Adres: Toruńska 147, 85-950 Bydgoszcz, powiat: m. Bydgoszcz, woj: kujawsko-pomorskie
      Osoba do kontaktu: Powiatowy Urząd Pracy w Bydgos
      Numer telefonu: 00000000
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: kontakt tel. 603 940 888 lub e-mail: kontakt@kreacjastudio.pl
      Zakres zadań wykonywanych na stanowisku pracy: - Zapewnia opracowanie spraw emerytalno-rentowych z ubezpieczeń społecznych, kapitału początkowego i innych świadczeń, w tym zleconych Zakładowi do real
      StPr/18/6170
      wynagrodzenie od od 2 100 PLN

      wystawianie faktur w hurtownii mięs
      StPr/18/1684
      wynagrodzenie od od 2 000 PLN

      StPr/18/6168

      przygotowywanie dostaw i wywóz do klienta, prace porządkowe magazynowe wynagrodzenie w kwocie netto
      StPr/18/6171

      Dozór placu budowy Drobne prace porządkowe
      StPr/18/6172
      wynagrodzenie od od 2 250 PLN

      - umowa na zastępstwo
      StPr/18/6173

      prace pomocnicze na produkcji przy wypieku ciast i pieczywa
      StPr/18/6174
      wynagrodzenie od od 2 600 PLN

      StPr/18/6175

      • profesjonalna obsługa Klienta przy ladzie mięsnej, • obsługa krajalnicy oraz pieca do wypieku pieczywa, • dbałość o prawidłową jakość ekspozycji towarów, • czystość na sali sprzedaży.
      StPr/18/6176

      - sprzątanie pomieszczeń biurowych i produkcyjnych
      StPr/18/6177