TERAPEUTA ZAJĘCIOWY (nr 6016)

Miejsce pracy: 85-796 Bydgoszcz, powiat: m. Bydgoszcz, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: Zakres obowiązków: - przeprowadza wizyty w domu pacjenta; - kontaktuje się nawiązuje i podtrzymuje kontakt terapeutyczny z chorym, jego rodziną, opiekunem, środowiskiem; - diagnozuje i rozpoznaje pot
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 0.5
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 14.09.2018
Wynagrodzenie brutto: od 1 050 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • średnie zawodowe, medyczne
    Pozostałe wymagania
    Inne wymagania: Wymagania: - wykształcenie minimum średnie medyczne w zawodzie terapeuta zajęciowy, dyplom terapeuty zajęciowego; - minimum 2 - letnie doświadczenie zawodowe z pacjentem psychogeriatrycznym (placówki
    Dane pracodawcy:
    Pracodawca: PALLMED SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
    Adres: Wilhelma Roentgena 3, 85-796 Bydgoszcz, powiat: m. Bydgoszcz, woj: kujawsko-pomo
    Osoba do kontaktu:
    Numer telefonu:
    E-mail: rekrutacja@domsueryder.org.pl
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: CV wraz z listem motywacyjnym prosimy przesyłać na adres e-mail: rekrutacja@domsueryder.org.pl lub pocztą na adres: Pallmed Sp. z o.o. ul. Szosa Gdańs
    przekazania dokumentów:
    Preferowane formy kontaktu: e-mail, poczta
    Zakres zadań wykonywanych na stanowisku pracy: - Zapewnia opracowanie spraw emerytalno-rentowych z ubezpieczeń społecznych, kapitału początkowego i innych świadczeń, w tym zleconych Zakładowi do real
    StPr/18/6170
    wynagrodzenie od od 2 100 PLN

    wystawianie faktur w hurtownii mięs
    StPr/18/1684
    wynagrodzenie od od 2 000 PLN

    StPr/18/6168

    przygotowywanie dostaw i wywóz do klienta, prace porządkowe magazynowe wynagrodzenie w kwocie netto
    StPr/18/6171

    Dozór placu budowy Drobne prace porządkowe
    StPr/18/6172
    wynagrodzenie od od 2 250 PLN

    - umowa na zastępstwo
    StPr/18/6173

    prace pomocnicze na produkcji przy wypieku ciast i pieczywa
    StPr/18/6174
    wynagrodzenie od od 2 600 PLN

    StPr/18/6175

    • profesjonalna obsługa Klienta przy ladzie mięsnej, • obsługa krajalnicy oraz pieca do wypieku pieczywa, • dbałość o prawidłową jakość ekspozycji towarów, • czystość na sali sprzedaży.
    StPr/18/6176

    - sprzątanie pomieszczeń biurowych i produkcyjnych
    StPr/18/6177