Operator maszyn do obróbki skrawaniem (nr 6026)

Miejsce pracy: Energetyczna 6, 85-950 Bydgoszcz, powiat: m. Bydgoszcz, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: obsługa maszyn i urządzeń analogowych będących na wyposażeniu warsztatu: frezarki, wytaczarki, tokarki, wiertarki, szlifierki
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 14.09.2018
Wynagrodzenie brutto: od 3 000 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe
    Uprawnienia:
    • czytanie rysunku technicznego
    • praca w zespole
    • praca na wysokości
      Pracodawca: "MEGAZEC" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
      Adres: Energetyczna 6, 85-950 Bydgoszcz, powiat: m. Bydgoszcz, woj: kujawsko-pomorskie
      Osoba do kontaktu: Marzena Żuchowska
      Numer telefonu: 52 372-87-30
      E-mail: marzena.zuchowska@megazec.pl
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: Dokumenty należy przesłać na adres e-mail: marzena.zuchowska@megazec.pl lub kontakt tel. 52 372-87-30 - p. Marzena Żuchowska
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail
      Zakres wykonywanych zadań na stanowisku: - znajomość i przestrzeganie przepisów dotyczących ochrony informacji niejawnych, - prowadzenie czynności kontrolnych w zakresie bezpieczeństwa teleinformatycz
      StPr/18/6169
      wynagrodzenie od 2 500 - 3 000 PLN

      StPr/18/6183
      wynagrodzenie od od 2 500 PLN

      Dokonywanie zgłoszeń celnych we wszystkich procedurach, w tym w uproszczonych; przygotowanie i kontrola dokumentacji celnej; bezpośrednia współpraca z Urzędem Celnym; reprezentowanie firmy przed organ
      StPr/18/6184
      wynagrodzenie od od 3 500 PLN

      StPr/18/6197
      wynagrodzenie od 3 500 - 4 000 PLN

      StPr/18/6196
      wynagrodzenie od od 3 000 PLN

      StPr/18/6195

      Sprzedaż produktów reklamowych będących w ofercie firmy
      StPr/18/6190
      wynagrodzenie od od 2 100 PLN

      Do zadań należeć będzie: - obsługa klienta Rehabilitacja Specjalistyczna według ustalonych standardów, - udzielanie informacji pacjentom, - rejestracja pacjentów na zabiegi i reprezentowanie placówki
      StPr/18/6188

      Pracownik obsługi przecinarki taśmowej i innych prac wiertarskich
      StPr/18/6187

      - sprzedaż i utrzymywanie pozytywnych relacji z klientami - prezentacja oferty produktu oraz podpisywanie umów z klientami - sporządzanie raportów z przebiegu wykonywanej pracy - pozyskiwanie nowych
      StPr/18/6223