Przedstawiciel handlowy (nr 6223)

Miejsce pracy: 85-833 Bydgoszcz, powiat: m. Bydgoszcz, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: - sprzedaż i utrzymywanie pozytywnych relacji z klientami - prezentacja oferty produktu oraz podpisywanie umów z klientami - sporządzanie raportów z przebiegu wykonywanej pracy - pozyskiwanie nowych
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie/Umowa o świadczenie usług
Wymiar etatu:
Zmianowość: nie dotyczy
Liczba godzin pracy w tygodniu:
Data rozpoczęcia: 01.10.2018
Wynagrodzenie brutto: od 2 500 PLN
System wynagradzania:
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • średnie zawodowe, inne
    Uprawnienia:
    • prawo jazdy według wskazanej kategorii
      Pozostałe wymagania
      Inne wymagania: wymagane prawo jazdy kat. B
      Pracodawca: Klub Przedsiębiorców "INTEGRALIS" Wydawnictwo Sławomir Jaroszek
      Adres: Smoleńska 17, 85-833 Bydgoszcz, powiat: m. Bydgoszcz, woj: kujawsko-pomorskie
      Osoba do kontaktu:
      Numer telefonu:
      E-mail: praca@integralis.com.pl
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: Karolina Jaroszek CV należy przesłać na adres e-mailowy: praca@integralis.com.pl
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: e-mail
      zamawianie części u dostawców
      StPr/18/6675
      wynagrodzenie od od 2 100 PLN

      Diagnostyka i naprawa pojazdów
      StPr/18/6674

      pomoc przy naprawie pojazdów
      StPr/18/6673

      naprawa pojazdów samochodowych
      StPr/18/6672

      StPr/18/6664

      proste prace wiertarskie
      StPr/18/6665

      Obsługa administracyjno-organizacyjna sekretariatu, koordynacja obiegu dokumentów, współpraca z działem kadr i księgowości. kwota wynagrodzenia do uzgodnienia z pracodawcą 1/2 etatu
      StPr/18/6666
      wynagrodzenie od od 1 500 PLN

      Zapoznanie z instrukcjami BHP, instrukcjami obsługi automatów, sposoby ustawiania maszyn na poszczególne detale, pomoc w nadzorze i kontroli.
      StPr/18/6667

      Przyuczenie na stanowisko obsługi aut. zapoznanie z instrukcjami BHP, odczytywanie rysunków do obróbki, ustawianie automatów do danego detalu.
      StPr/18/6668

      - istnieje możliwość zatrudnienia na 1/2 etatu
      StPr/18/6669
      wynagrodzenie od od 1 050 PLN