Elektryk/ energetyk (nr 6492)

Miejsce pracy: Ernsta Petersona 9, 85-862 Bydgoszcz, powiat: m. Bydgoszcz, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: - konserwacja urządzeń elektrycznych Część naszych urządzeń jest sterowana elektronicznie (węzeł betoniarski, maszyna zbrojarska) kwota wynagrodzenia do uzgodnienia z pracodawcą
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 10.10.2018
Wynagrodzenie brutto: od 2 100 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe
    Zawód:
    • Elektryk*
      Uprawnienia:
      • świadectwo kwalfikacyjne E (eksploatacja urządzeń, instalacji i sieci w zakresie grupy 1 - elektryczne)
        Pozostałe wymagania
        Inne wymagania: uprawnienia elektryczne
        Pracodawca: "BAUMAT" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
        Adres: Ernsta Petersona 9, 85-862 Bydgoszcz, powiat: m. Bydgoszcz, woj: kujawsko-pomors
        Osoba do kontaktu:
        Numer telefonu: 509 156 061
        Język aplikacji: polski
        Wymagane dokumenty: kontakt tel. 509 156 061
        przekazania dokumentów:
        Preferowane formy kontaktu: telefon
        zamawianie części u dostawców
        StPr/18/6675
        wynagrodzenie od od 2 100 PLN

        Diagnostyka i naprawa pojazdów
        StPr/18/6674

        pomoc przy naprawie pojazdów
        StPr/18/6673

        naprawa pojazdów samochodowych
        StPr/18/6672

        StPr/18/6664

        proste prace wiertarskie
        StPr/18/6665

        Obsługa administracyjno-organizacyjna sekretariatu, koordynacja obiegu dokumentów, współpraca z działem kadr i księgowości. kwota wynagrodzenia do uzgodnienia z pracodawcą 1/2 etatu
        StPr/18/6666
        wynagrodzenie od od 1 500 PLN

        Zapoznanie z instrukcjami BHP, instrukcjami obsługi automatów, sposoby ustawiania maszyn na poszczególne detale, pomoc w nadzorze i kontroli.
        StPr/18/6667

        Przyuczenie na stanowisko obsługi aut. zapoznanie z instrukcjami BHP, odczytywanie rysunków do obróbki, ustawianie automatów do danego detalu.
        StPr/18/6668

        - istnieje możliwość zatrudnienia na 1/2 etatu
        StPr/18/6669
        wynagrodzenie od od 1 050 PLN